Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Małgorzata Rozenek z Heniem wypoczywają nad morzem! Jej starsi synowie jeszcze nie poszli do szkoły. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowymi zdjęciami z Heniem i wygląda na to, że gwiazda razem z synkiem aktualnie przebywa nad morzem. Prowadząca "Projekt Lady" dodała również post, w którym złożyła wszystkim uczniom życzenia z okazji nowego roku szkolnego. Ale to zdjęcia i strój Henia zwracają największą uwagę. Tylko spójrzcie jak uroczo w tym kompleciku wygląda synek Małgorzaty Rozenek!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała intymne zdjęcia z kąpieli! Fanka porównała ją do... Rihanny

Oferowany przez Smyk rabat możesz wykorzystać na zakup nowej stylówki dla swojej pociechy bez obaw o koszty!

Małgorzata Rozenek z Heniem wypoczywają nad morzem! Tylko spójrzcie na uroczą stylówkę malucha

Małgorzata Rozenek po ostatnich intensywnych miesiącach, w końcu znalazła czas na chwilę relaksu. Gwiazda kocha polskie morze i często wyjeżdża z rodziną nad Bałtyk. Wygląda na to, że razem z Heniem znów wybrała się w swoje ulubione, urlopowe okolice. Z racji, że dziś jest pierwszy września i miliony dzieci rozpoczyna nowy rok szkolny, gwiazda postanowiła dodać post, w którym złożyła życzenia wszystkim uczniom! 

Znad pięknego, polskiego morza wszystkim uczniom, życzymy udanego i zdrowego rozpoczęcia roku szkolnego 👍😁 jesteście pewnie stęsknieni szkoły i kolegów? Moi synowie też zaczynają szkołę (kilka dni później niż polskie szkoły) i nigdy tak bardzo nie mogli się doczekać 😁 a Henrysio jeszcze nie wie co go czeka 😁 powodzenia kochani 😁 - napisała Małgorzata Rozenek.

Ale to zdjęcia z Henryczkiem oczywiście zwróciły największą uwagę internautów. Szczęśliwa Małgorzata Rozenek zapozowała z synkiem na tle morza. Maluch został ubrany w uroczy, granatowy komplet, a na końcówkach rękawków i nogawek, możemy zobaczyć motywy tęczy. Dodatkowo chłopiec ma na sobie granatową czapeczkę marki Ralph Lauren. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo słów zachwytu od internautów. 

- Ale on jest piękny ❤️

- Jaki duży w tym ciuszku. Uwielbiam dzieciaki w takich outfitach!

- Śliczny bobas 💙

- Jaki słodziak 💓💓 i te malutkie stópki 😍😍😍😍😘😘😘

- Śliczny. Mały model, ale rośnie jak na drożdżach 👍 - piszą fani. 

A Wam jak się podoba stylówka Henia? Naszym zdaniem synek Małgorzaty Rozenek wygląda przeuroczo! Henio to prawdziwy słodziak!

Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

Małgorzata Rozenek już po raz kolejny wypoczywa z synkiem nad polskim morzem! 

Małgorzata Rozenek z Heniem
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15