Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała intymne zdjęcia z kąpieli! Fanka porównała ją do... Rihanny

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek oprócz wielu obowiązków zawodowych, od niedawna ma również mnóstwo obowiązków związanych z opieką nad malutkim Heniem. Gwiazda jest naprawdę zapracowana, jednak w końcu znalazła czas na chwilę relaksu. Na swoim Instagramie pochwaliła się intymnymi zdjęciami z kąpieli, której zażywała w luksusowym hotelu. Pod fotografiami pojawił się komentarz, w którym fanka porównała Małgorzatę Rozenek do... Rihanny! Niektórzy wielbiciele gwiazdy zwrócili również uwagę, że fotografie są naprawdę mroczne. Dlaczego? Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Trendy jesień 2020: Buty za ponad 2000 zł Małgorzaty Rozenek to totalny hit sezonu! Podobne w Pull&Bear kupisz za 49 zł!

Szukasz dobrych kosmetyków do kąpieli? Koniecznie wejdź na tę stronę i wykorzystaj kod rabatowy SuperPharm.

Małgorzata Rozenek pokazała intymne zdjęcia z kąpieli! Fanka porównała ją do... Rihanny

Małgorzata Rozenek nawet na chwilę nie zwalnia tempa. Zaledwie dwa tygodnie po urodzeniu Henia wróciła do pracy na planie "Projektu Lady". Oczywiście w Pałacu w Rozalinie towarzyszył jej malutki synek, któremu ekipa programu przygotowała iście królewskie warunki. Ostatnio razem z mężem, Radosławem Majdanem, gwiazda wzięła udział w jednym z odcinków programu "Top Model". Ponadto Małgorzata Rozenek intensywnie trenuje i walczy o powrót do formy po ciąży. Jej dzień jest wypełniony po brzegi obowiązkami!

Ale teraz Małgorzata Rozenek w końcu znalazła czas na odpoczynek! Gwiazda postawiła na relaks w luksusowym hotelu. Zażywając kąpieli, postanowiła uwiecznić ten moment na zdjęciach, którymi pochwaliła się na Instagramie. 

„Kobieta w kąpieli” 😉😁 - napisała pod fotografiami Małgorzata Rozenek

Pod postem pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy fanów. W jednym z nich, wielbicielka gwiazdy porównała Małgorzatę Rozenek do... Rihanny! 

- Pani Małgosia niczym Rihanna w teledysku do "Stay" 😍🔥

Pozostali fani zwrócili uwagę, że zdjęcia gwiazdy są dość mroczne. Klimat wnętrza, w którym Małgorzata Rozenek zażywała kąpieli, jest utrzymany w bardzo ciemnych barwach. 

- Strasznie i przygnębiająco🖤

- Bardzo ciemne wnętrza ... basen i ta łazienka 💁‍♀️ nieprzyjemne moim zdaniem

- Ponuro...

- Ciemno jak w grobie zbyt przytłaczające

A Wam jak się podobają najnowsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek? Naszym zdaniem mają fantastyczny klimat, a gwiazda wygląda jak bogini! Zobaczcie sami!

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek w końcu znalazła czas na relaks! Postanowiła pochwalić się zdjęciami z tej chwili na Instagramie. 

Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15