Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spełnili obywatelski obowiązek i oddali swoje głosy w wyborach parlamentarnych, czym pochwalili się w sieci. Jak się okazało, para postanowiła wziąć ze sobą do lokalu wyborczego również Stanisława, Tadeusza i Henryka. Zobaczcie zdjęcia, którymi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pochwalili się w sieci.

Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zagłosowali w wyborach

Już wiele znanych polskich gwiazd zdążyło pochwalić się w sieci, że udali się do lokali wyborczych, aby oddać swój głos w wyborach parlamentarnych. W tym gronie znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Oliwia Bieniuk, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Natalia Szroeder, czy Małgorzata Socha. Również Anna i Robert Lewandowscy oddali swoje głosy w lokalu wyborczym w Barcelonie. Teraz z kolei spełnieniem obywatelskiego obowiązku pochwalili się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

- Powodzenia Polsko - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

- Głosujemy i cieszymy sie, że te wybory mają rekordową frekwencję ????????✌️ - dodał Radosław Majdan.

Instagram/Małgorzata Rozenek

Zobacz także: Rodzina Majdanów znów się powiększyła. "Zaczynamy wspólne życie"

Gwiazda TVN i jej mąż wybrali się na głosowanie całą rodziną. Choć oczywiście Tadeusz, Stanisław i Henio nie mogli głosować, to jednak fani bardzo pochwalają, że Małgorzata Rozenek od najmłodszych lat daje dobry przykład swoim synom dotyczący tak ważnej kwestii, jakim jest wzięcie udziału w wyborach.

- Również zagłosowane. Fajnie, że poszła Pani z całą rodzinką. Dobry przykład dla młodszego pokolenia - napisała jedna z fanek pod nowymi zdjęciami Małgorzaty Rozenek.

Instagram/Małgorzata Rozenek

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozuje na fotelu. Fani patrzą tylko na jej buty

Zobacz także

Oczywiście to najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek, Henio, zwrócił szczególną uwagę fanów. Maluch tego dnia miał wyjątkowe zadanie, bo jak możemy zobaczyć na zdjęciach opublikowanych przez gwiazdę, to właśnie Henio wrzucił do urny karty do głosowania uzupełnione przez jego rodziców.

Zobaczcie więcej zdjęć, które pojawiły się na Instagramie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Instagram/Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama