Małgorzata Rozenek ma duże doświadczenie w organizacji przyjęć urodzinowych. Niedawno gwiazda TVN zaskoczyła Radosława Majdana prezentem z okazji 50. urodzin, którym był m.in. wyjazd do Miami na wyścig Formuły 1, a teraz pochwaliła się relacją z urodzin syna. Tadeusz skończył 12 lat i mógł liczyć na wyjątkowy dzień w gronie najbliższych z zaskakującym tortem i masą prezentów...

Reklama

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny syna! Tadeusz skończył 12 lat

Małgorzata Rozenek prywatnie jest mamą trzech synów. Dwaj najstarsi chłopcy są owocem jej drugiego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, a najmłodszy Henryk jest synem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Najstarszy syn gwiazdy TVN Stanisław ma już 16 lat, a z kolei Tadeusz właśnie świętował 12 urodziny. Małgorzata Rozenek przygotowała dla niego wyjątkową niespodziankę i wraca wspomnieniami do dawnych lat.

My dziś świętujemy, strasznie się cieszymy, Tadeusz będzie przeszczęśliwy. Jak ten czas leci, on ma już 12 lat, a ja pamiętam jak był takim dzidziusiem małym jak Henio. - mówiła w relacji poruszona Małgorzata Rozenek.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w kolorowym dresie i z drogą torebką wraca z treningu

Małgorzata Rozenek nie ukrywała, że jest oczarowana tortem, jaki zamówiła dla Tadeusza. Wygląda na to, że trafiła w gust syna, bo nie krył swojej radości, kiedy zobaczył wszystkie niespodzianki.

Jak piękny jest ten tort, to ja po prostu nie mogę przeżyć - mówiła wprost poruszona Małgorzata Rozenek jeszcze przed przybyciem syna.

Instagram / m_rozenek

Zobacz także: Zabiegana Małgorzata Rozenek załatwia sprawy na mieście. NOWE ZDJĘCIA PAPARAZZI

Zobacz także

Tadeusz z okazji urodzin został obdarowany wymarzonymi prezentami. Wśród podarunków pojawiła się torebka nerka Tommy Hilfiger, laptop i słuchawki. Wygląda na to, że syn Małgorzaty Rozenek lubi gadżety.

Instagram / m_rozenek

Zobacz także: Radosław Majdan pokazał urocze nagranie z synkiem! "Heniu uwielbia prowadzić samochód"

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawił się cały film z urodzin Tadeusza. 12-latek był zachwycony niespodzianką, jaką przygotowali mu najbliżsi. Maj i czerwiec w rodzinie Majdanów jest szczególnie wyjątkowy. Świętują nie tylko Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka ale również urodziny Radosława Majdana, Małgorzaty Rozenek a także wszystkich trzech synków! Niedawno Małgorzata Rozenek świętowała 50. urodziny Radosłwa Majdana w Miami. Przygotowała mu serię niespodzianek a gorące zdjęcia z urodzin Radosława Majdana podbijały sieć.

Reklama

Idealne prezenty dla dzieci w każdym wieku, teraz możesz kupić taniej, wykorzystując kody rabatowe Tania Książka. Przy okazji pewnie znajdziesz też coś dla siebie ;)

Reklama
Reklama
Reklama