Rozenek o Rusin Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek
Rozenek o Rusin
"Z obrzydzeniem patrzę na to..."
1/5
Rozenek o Rusin

 

Małgorzata Rozenek postanowiła wydawać oświadczenie w sprawie konfliktu z Kingą Rusin! Przypomnijmy, że Kinga Rusin ostro zaatakowała Małgorzatę Rozenek w swoim wpisie na Instagramie. Ostre słowa, w których nazwała Małgorzatę "wypindrzoną, sztuczną lalą" były jej reakcją na wywiad Małgorzaty Rozenek, w którym gwiazda broniła się przed zarzutami, jakoby promowała swoim nazwiskiem markę zlecającą testowanie kosmetyków na zwierzętach. 

 

Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin - powiedziała Małgorzata Rozenek, cytowana przez "Super Express".

 

Reakcja Kingi Rusin była bardzo gwałtowna, co nie spodobało się mężowi Małgorzaty, Radkowi Majdanowi i jej fankom. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, jak bliscy bronią Perfekcyjnej Pani Domu i co napisała Małgorzata Rozenek w swoim oświadczeniu.

 

Zobacz:  "Gdy ktoś jest w 100 proc. sztuczny..." Córka wspiera Kingę Rusin po jej ostrym wpisie w sprawie Rozenek! A jak inne gwiazdy?

 

2/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Małgorzata Rozenek nie ukrywa swoich uczuć w związku z sytuacją. Zastrzega jednak, że nie będzie reagowała na atak Kingi Rusin.

 

Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro...

 

Za to Radosław Majdan opublikował długi i bardzo dobitny post! Poznajcie szczegóły na kolejnej stronie! 

Zobacz: "Zachowania rynsztokowe mnie martwią" Małgorzata Rozenek zareagowała na wpis Kingi Rusin!

 
3/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Radosław Majdan stanął w obronie swojej żony! Tym razem to on nie ukrywa swojego oburzenia i opublikował zdjęcie Kingi Rusin w futrze i ze skórzaną torebką.

 

Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona - napisał Radosław Majdan. 

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała prezent od Radka z okazji rocznicy ślubu! ZDJĘCIE 

4/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Mąż Małgorzaty wytknął Kindze Rusin również, że nosi skórzane ubrania i dodatki, futra, a także promouje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA.

 

 I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis - napisał Radosław Majdan.

 

Zobacz: Doda zaprasza Małgorzatę Rozenek na grilla! Co więcej: "Mogę jej oddać swoje ciuchy". O co chodzi? 

5/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Fanki również stanęły w obronie Małgorzaty Rozenek. W komentarzach wyraziły swoje wsparcie.

 

Pani Małgorzato nie ma się Pani czego wstydzić. Pani Rusin zarzuca Pani brak klasy, no cóż pokazała komu jej brak atakując Panią w taki prymitywny sposób niczym uczennica z gimnazjum im to jeszcze przystoi.

 

I dobrze, liczyłam na to, że nie będzie Pani reagować w tak żenujący i żałosny, po prostu prostacki sposób, w jaki zrobiła to pani Rusin. Buractwo wyszło po raz kolejny. Pozdrawiam Panią!

 

Małgosiu, jak zwykle z klasą... dobra decyzja! Pamiętaj jesteś szczęśliwa i kochana a to jest najważniejsze😘 - napisały fanki.

 

A wy kogo popieracie?

Zobacz:  Rozenek zadała szyku na rozpoczęciu roku szkolnego. Wszyscy patrzyli tylko na nią!