Ślub Rozenek Majdan Małgorzata Rozenek Ślub Rozenek i Majdana - zdjęcia Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na imprezie ABOUT YOU
Ślub Rozenek Majdan
Robi wrażenie!
1/5
Ślub Rozenek Majdan

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Para podbiła serca widzów dzięki show "Azja Express", w którym Małgorzata i Radek zasłynęli zabawnymi tekstami, do dziś powtarzanymi przez wielu i uważanymi za kultowe. Z kolei dziś, 10 września, jest ważny dzień dla pary. Małgorzata i Radek świętują już 2. rocznicę ślubu! Dokładnie 2 lata temu para powiedziała sobie "tak" i do dziś jest tak samo w sobie zakochana, o czym świadczy choćby wspaniały prezent, który Małgorzata otrzymała do Radka z tej wyjątkowej okazji. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co mąż podarował gwieździe. Można zzielenieć z zazdrości! ;)

Zobacz: Suknia, buty, bukiet…. ślub marzeń Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Zainspiruj się!

2/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Małgorzata Rozenek pochwaliła się niesamowitym prezentem na Instagramie - dostała od Radka ogromny bukiet czerwonych róż. Nie jesteśmy w stanie z ilu kwiatów składa się bukiet, ale coś czujemy, że spokojnie jest ich ponad 100!  

 

Kiedy mąż pamięta o rocznicy❤️❤️❤️ #rocznicaslubu #happywife#najlepszaPysiulanaświecie - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

 

Zobacz: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

3/5
Ślub Rozenek i Majdana - zdjęcia

 

Przypomnijmy, że ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana odbył się 2 lata temu w willi w Konstancinie. Tego dnia Małgorzata miała na sobie suknię projektu Evy MingeOczywiście projektantka zjawiła się na ceremonii, a poza nią wśród gości znaleźli się m.in.  Hanna Lis, Tomasz Iwan i Rinke Rooyens.

Zobacz: Jak się bawią goście na weselu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana?

4/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Warto dodać, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od czasu swojego ślubu wciąż podbijają show-biznes. Para doczekała się nawet wspólnego show - "Iron Majdan". Niestety, na razie miłośnicy formatu będą musieli trochę poczekać na 2. sezon, ponieważ para pragnie skupić się na życiu prywatnym i osobnych zawodowych projektach.

Zobacz: Jak zorganizować wynajem namiotu na imprezę plenerową? Ceny namiotów

5/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na imprezie ABOUT YOU

My życzymy Małgorzacie i Radkowi 100 wspólnych i szczęśliwych lat z okazji rocznicy! A wy czego życzycie parze?

Zobacz: Co będzie trendem w sukniach ślubnych w nowym sezonie? Viola Piekut twierdzi, że podkreślona talia i plecy! Co jeszcze?