Małgorzata Rozenek-Majdan w samej białej koszulce
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan niechcący pokazała za dużo? Burza pod najnowszymi zdjęciami gwiazdy: "Mogłaś sobie darować"

Małgorzata Rozenek-Majdan w samej białej koszulce
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nowymi zdjęciami na swoim Instagramie, a w komentarzach zawrzało! Niektórzy fani stwierdzili, że gwiazda pokazała zbyt wiele, bo pozuje jedynie w koszulce i majtkach. Czy rzeczywiście jest aż tak odważnie? Zobaczcie i oceńcie sami!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o trudnych początkach ciąży: "Mieliśmy wsparcie rodziny, przed nikim tego nie ukrywaliśmy"

Małgorzata Rozenek-Majdan odsłoniła za dużo?

Małgorzata Rozenek-Majdan coraz częściej na swoim instagramowym profilu prezentuje ubrania własnej marki. Kilka tygodni temu żona Radosława Majdana ruszyła ze swoja marką "Mrs Drama" i od teraz każda fanka gwiazdy, może nosić również fantastyczne ubrania jej projektu. Gwiazda kocha modę i uwielbia się nią bawić - nic więc dziwnego, że zdecydowała się na założenie czegoś własnego. 

Ostatnio żona Radosława Majdana pochwaliła się nową koszulką, którą można dostać właśnie w jej butiku. Biały T-shirt, na którym widnieje napis "czasem dama, czasem drama" bardzo przypadł do gustu większości fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy są zachwyceni koszulką gwiazdy i jej nowymi fotografiami. 

- Mega koszulka 😍😍

- Ale czaderski tshirt 🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍

- Koszulka 👌 chcę taką - gdzie kupić? ❤️

Ale znaleźli się również tacy, którzy postanowili skrytykować najnowsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda pozując do zdjęć miała na sobie jedynie wspomniany T-shirt i majtki. Niektórzy wprost napisali, że ich zdaniem tak odważne fotografie nie powinny wylądować w sieci, bo zbyt wiele odsłaniają.

- Trzecie zdjęcie i to krocze...mogłaś sobie darować Damo😢😢  

- To samo pomyślałam 🤦🏻‍♀️

- Majtki to bielizna intymna, a nie strój kąpielowy - piszą internauci.

Małgorzata Rozenek-Majdan na razie nie zdecydowała się odpowiedzieć na krytyczne komentarze, ale coś czujemy, że riposta może być naprawdę mocna! Zobaczcie zatem najnowsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan i oceńcie sami! Faktycznie gwiazda odsłoniła zbyt wiele?

Małgorzata Rozenek-Majdan w samej białej koszulce
Instagram

Zdecydowana większość fanów jest jednak zachwycona fotografiami, a przede wszystkim koszulką gwiazdy. Jest to model, który możecie dostać na stronie mrsdrama.pl w cenie 129 złotych. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w samej białej koszulce
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03