Henio Majdan w ubraniach ze Smyka
Instagram
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan o trudnych początkach ciąży: "Mieliśmy wsparcie rodziny, przed nikim tego nie ukrywaliśmy"

Małgorzata Rozenek-Majdan o trudnych początkach ciąży: "Mieliśmy wsparcie rodziny, przed nikim tego nie ukrywaliśmy"

Jaki na co dzień jest Henio? Do kogo jest bardziej podobny? O tym wszystkim Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała w wywiadzie dla najnowszego magazynu "Party". Zdradziła też, jak synek zmienił życie całej rodziny Majdanów. Małgorzata nie ukrywa, że razem z mężem Radosławem Majdanem długo czekali na synka. Po kilku próbach in-vitro udało się i gwiazda zaszła w upragnioną ciążę. Okazuje się, że narodziny Henia – choć w środku trwającej pandemii koronawirusa – były najszczęśliwszym dniem w ich życiu.

Henio Majdan, choć ma dopiero 10 miesięcy, stał się niemal tak samo znany, jak jego sławni rodzice - Małgorzata i Radosław. Co Małgorzata zdradziła jeszcze w wywiadzie z "Party"?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan NIE ochrzczą małego Henia! Mają bardzo ważny powód!

Jakim ojcem jest Radosław Majdan?

Małgorzata ma już dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Ale dla Radosława był to debiut w roli ojca. Jak się sprawdził w tej roli?

Ojcostwo uruchomiło w nim jeszcze większe pokłady miłości i ciepła. Mogę powiedzieć, że odkąd zostaliśmy rodzicami, zakochałam się w moim mężu na nowo. Radosław jest wybitnie opiekuńczym facetem – i w stosunku do mnie,i do chłopców. Bycie matką trojga dzieci nie zawsze jest łatwe. Zwłaszcza jeśli dwoje z nich jest nastolatkami z własnym zdaniem. Kiedy jesteśmy w pięcioro, jestem najszczęśliwsza, bo wtedy czuję, że wszystko, co najważniejsze, już mam. Reszta jest tylko przyjemnym dodatkiem – mówi w wywiadzie z "Party" Małgorzata.

Rozenek-Majdan wspomina, że do dziś wracają z mężem do chwil, gdy starali się o synka. Dla nich obojga był to bardzo trudny czas. Dlaczego? Procedura in vitro, co podkreśla gwiazda, bywa piekłem na ziemi dla wielu par i tylko najsilniejsi potrafią przez nie przejść bez szwanku.

My z Radosławem byliśmy w bardzo komfortowej sytuacji – mieliśmy wsparcie rodziny, przed nikim tego nie ukrywaliśmy, a do tego mieliśmy najlepszą opiekę medyczną w Polsce. Mimo wszystko kosztowało nas to mnóstwo nerwów. Nie chcę wiedzieć, co czują ludzie, którzy podchodzą do in vitro w strachu, że ktoś się dowie i przez to będą wytykani palcami – mówi.

Dziś ten czas jest dla nich tylko wspomnieniem. Teraz Majdanowie z radością obserwują, jak ich synek się rozwija i nabiera nowych umiejętności. Radosław Majdan niedawno chwalił się, że syn poszedł w jego ślady, ale czy na pewno? Fani pary spierają sie też, do kogo jest podobny. Co na ten temat sądzi Małgorzata?

Do kogo jest podobny Henio Majdan?

Na razie Henio to wykapany tata i jest naprawdę kochanym dzieckiem. Ma siedem zębów i oprócz tego, że jest przepięknym chłopcem, to jeszcze niezwykle radosnym – cieszy się Małgorzata. – Kiedy na niego patrzę, widzę szczęście w czystej postaci – dodaje.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan planuje kolejną ciążę? Radosław Majdan niechcący się... wygadał?

Cały wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan przeczytasz w nowym numerze "Party".

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na okłądce

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak syn Henio zmienił jej życie.

Gwiazda przyznaje, że Radosław Majdan jest wyjątkowo opiekuńczym mężem i ojcem.

Radosław Majdan trzyma synka na kolanach
Instagram

Małgorzata Rozenek w beżowym płaszczu i kozakach
EastNews

Zobacz także
Małgorzata Rozenek w przejściowej kurtce na wiosnę

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszych butach tej wiosny. Te kalosze to hit nadchodzących miesięcy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze

Stylowi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan załatwiają sprawy na mieście. Wyglądają jak… rodzeństwo?

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w studiu "Dzień Dobry TVN" śmieją się
Bartosz Krupa/East News
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak ojcostwo zmieniło jej męża Radosława Majdana! Te słowa chciałby usłyszeć każdy facet!
Wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan z Party. Jak Radosław Majdan radzi sobie w roli ojca?

Nowy dom, zawód i pomysł na biznes – Małgorzata Rozenek-Majdan odhacza kolejne punkty na liście marzeń. A przecież jej najmłodszy syn Henio nie skończył jeszcze roku! Jak gwiazda radzi sobie z takim tempem i czy naprawdę wszystko jej się udaje? Gwiazda udzieliła niedawno magazynowi "Party" wywiadu, w którym zdradziła m.in. jak ojcostwo zmieniło jej męża Radosława Majdana i wpłynęło na ich małżeństwo. Opowiedziała też o swojej współpracy z Patrykiem Vegą i kolejnych filmowych projektach, jakie razem szykują. Co jeszcze planuje? Przeczytajcie cały wywiad z gwiazdą! Małgorzaty Rozenek-Majdan o życiu w pandemii Trwająca już ponad rok epidemia koronawirusa  sprawiła, że wiele karier stanęło w miejscu. Ale jej to nie dotyczy. Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała jako aktorka. Zagrała już w dwóch filmach: u Patryka Vegi i w komedii romantycznej, a wkrótce wejdzie na plan kolejnej produkcji . Na dodatek w lutym w sprzedaży pojawiła się jej kolekcja ubrań. Nie będę przepraszać, że chcę próbować nowych rzeczy. Spełniam swoje marzenia i nie boję się sięgać po więcej – mówi Rozenek- Majdan. Największe z nich już zrealizowała – latem została po raz trzeci mamą. Jak macierzyństwo ją zmieniło? Mamy trzecią falę koronawirusa. Wielu ludzi w show-biznesie straciło pracę, inni mają jej mniej niż wcześniej. A ty? Nie zwalniasz tempa. Miniony rok był trudny dla świata. My też musieliśmy odnaleźć się w nowych warunkach i sytuacji, która zapanowała w życiu każdego. Dzięki temu, że świat się zatrzymał, trzy miesiące spędziliśmy wyłącznie ze sobą. Jesteśmy rodziną, która jest sobie niezwykle bliska. Potem urodził się Henio, więc czas, który dla wielu był dramatyczny, dla nas był pełnią szczęścia....

Małgosia Rozenek w białym płaszczu przytulona do Radka Majdana w niebieskiej marynarce
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna! Znamy płeć dziecka, a imię?!
Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna! Dzidziuś Majdana jest już na świecie!

Z ostatniej chwili! Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła swoje trzecie dziecko - to chłopiec! 10 czerwca 2020 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali na świecie syna. Serdecznie gratulujemy - to ich pierwsze wspólne dziecko. Dumny ojciec pochwalił się przepięknymi zdjęciami z żoną i synem! Malec otrzymał przepiękne tradycyjne imię! Myślicie, że jest bardziej podobny do mamy czy do taty? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradzili jego imię! Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna!  Na trzeciego synka Małgorzaty Rozenek oczekiwała nie tylko ona i jej rodzina, ale również cały show-biznes! Przez kilka ostatnich tygodni śledziliśmy, jak gwiazda przygotowuje się na poród, jak urządza pokój dla synka,  jak znosi ciążę, co czuje Radosław, który po raz pierwszy został ojcem. W wywiadach Małgorzata zdradzała, że końcówka była dla niej naprawdę ciężka, a to wszystko m.in. przez puchnięcie i nadprogramowe kilogramy (Małgosia przytyła w ciąży ponad 20 kilogramów): Ostatni miesiąc to jest taki czas, kiedy puchnie się najbardziej, kiedy najciężej jest chodzić. (...) Jest mi po prostu ciężko, jestem trzy razy większa niż normalnie”, mówiła w „Dzień dobry TVN”. Cały czas wspierał ją oczywiście Radosław. W związku z pandemią koronawirusa w Polsce para praktycznie cały czas pozostawała w domu, gdzie mogli cieszyć się swoim towarzystwem. Majdan mógł wtedy spełniać zachcianki Małgosi, mimo że nie było ich wiele: Miewała zachcianki, ale była też świadoma, że im rzadziej będę wychodzić z domu, tym lepiej dla nas wszystkich. Raz na tydzień wybierałem się na wielkie zakupy i brałem wszystko, co tylko przyszło mi do głowy. Kiedy stawałem przy kasie, z...

Radek Majdan o podobieństwie Henryka Majdana do siebie
Instagram
Newsy
Radosław Majdan rozczulony gestami małego Henia: "Ma to zdecydowanie po mnie!"
Radosław Majdan rozczulony gestami małego Henia: "Ma to zdecydowanie po mnie!"

Radosław Majdan nie ma wątpliwości w kogo wdał się jego synek Henio! Dumny ojciec pokazał rozczulające zdjęcia Henia i zdradził, że jego gesty są zupełnym odzwierciedleniem jego zachowań, kiedy był mały. Koniecznie musicie zobaczyć to słodkie ujęcie!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek odpowiedziała na ostry komentarz internautki i zdradziła, ile schudła po ciąży! Radosław Majdan o synu Narodziny Henia były zdecydowanie jednym z najpiękniejszych momentów z życia jego taty. Radosław Majdan spędza każdą chwilę z maluchem a nawet kilkugodzinne rozłąki sprawiają, że już za nim tęskni. Henio niedawno skończył trzy miesiące i za sprawą znanych rodziców staje się jednym z najpopularniejszych niemowląt na Instagramie. Internauci uwielbiają oglądać jego zdjęcia, ale ich spostrzeżenia nie są jednogłośne. Część z nich uważa, że Henio jest podobny do Małgorzaty Rozenek, zaś inni twierdzą, że to cały tata. Radosław Majdan nie analizuje jednak do kogo bardziej podobny fizycznie jest jego pierwszy synek, za to zauważył ogromne podobieństwo do siebie w gestach malucha:  Niektórzy uważają, że Heniu jest podobny do mnie😍 inni, że do Małgosi😍 Ale wiem, że trzymanie tatę za palec ma zdecydowanie po mnie 😘😘😘😘 Przed rodziną Rozenków i Majdanów teraz mnóstwo pięknych chwil w obserwowaniu jak będzie rósł ich najmłodszy członek rodziny. Miło się na nich patrzy! Zobacz także:  Moda jesień 2020. Małgorzata Rozenek z torebką, która będzie królować w najbliższych miesiącach! Ten model to hit Instagrama Radosław Majdan rozczula się nad widokiem synka. Uważa, że odziedziczył po nim gesty!          Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik