Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ogrodzie
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła działkę pod wymarzony dom. Cena? Ponad 2 mln złotych

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ogrodzie
Instagram

Tuż po Nowym roku Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z mężem Radosławem Majdanem i synami: Stanisławem, Tadeuszem oraz małym Heniem wylecieli na dwutygodniowy wypoczynek do Meksyku. Gwiazda i jej mąż chętnie relacjonują swój pobyt na Instagramie, dzieląc się z fanami urlopowymi zajętościami i pięknymi krajobrazami. Ten czas Majdanowie mogą wykorzystać na w pełni zasłużony odpoczynek i regenerację, bo za nimi pracowity rok. Jak donosi "Party", po powrocie małżonkowie znów  mieli pełne ręce roboty. Powód?

Budujesz dom marzeń? Odbierz do Leroy Merlin kod rabatowy i oszczędzaj na wysokiej jakości materiałach.

Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła działkę pod dom!

Okazuje się, że na dzień przed urlopem Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan podjęli ważną decyzję – kupili działkę pod wymarzony dom! Gdzie się znajduje i ile za nią zapłacili? Kwota nieruchomości zwala z nóg!

Małgorzata i Radosław oglądali kilka gotowych nieruchomości. Ostatecznie zdecydowali się kupić w Konstancinie działkę wartą 2 mln złotych – mówi „Party” znajomy gwiazdy.

Majdanowie od kilku tygodni poszukiwali miejsca, które kiedyś stanie się ich nowym domem. Paparazzi przyłapali ich, jak całą rodziną oglądali m.in. działki na obrzeżach Konstancina. I to był strzał w dziesiątkę! Jak udało nam się ustalić, Małgorzata i Radosław zakupili piękny kawałek ziemi o powierzchni 2 tys. mkw. Idealny na dom z dużym ogrodem. Tuż po powrocie z wakacji Majdanowie zaczną przygotowania do budowy. Projekt domu powierzą architektowi, który uwzględni ich wszystkie sugestie. Jeśli prace pójdą zgodnie z planem, Małgorzata i Radosław wraz z dziećmi zmienią adres już pod koniec 2021 roku. Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał ich nowy dom? Na pewno będzie ekskluzywnie i stylowo!

Więcej o Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławie Majdanach przeczytasz w nowym "Party".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają nowy dom

Małgorzata z rodziną wypoczywa na wakacjach w Meksyku.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43