Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek wracają z dziećmi z rodzinnego obiadu
Party (14/2013)
Pomimo rozwodu są jak szczęśliwa rodzina
1/1
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek wracają z dziećmi z rodzinnego obiadu
Party (14/2013)

Od rozwodu Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka minął już prawie miesiąc. Para ze względu na dobro dzieci postanowiła rozstać się w pełnej przyjaźni. Byli małżonkowie jak na razie dotrzymują słowa, bo ciągle można ich spotkać razem.

Ostatnio paparazzi przyłapali Małgorzatę i jej byłego męża, gdy z synami wracali z rodzinnego obiadu. Jacek postanowił zrobić byłej partnerce niespodziankę i zaprosił gwiazdę TVN'u na wspólne świętowanie jej sukcesu po udziale w finałowym odcinku na żywo "Bitwy o dom". Przypomnijmy, że był to pierwszy występ Perfekcyjnej Pani Domu jako jurorki w programie na żywo, w którym stawiła czoła swojej największej rywalce stacji - Kindze Rusin.Zobacz: Rusin i Rozenek na finale show - która lepiej?

- Jacek Rozenek pogratulował jej sukcesu i zaprosił do ich ulubionej japońsko-koreańskiej restauracji na warszawskiej Sadybie, aby to uczcić. Małgosia przyjęła zaproszenie - wyjawia "Party" znajomy gwiazdy.


Jak widać w show-biznesie istnieją gwiazdy, które potrafią się rozstać w pełnej zgodzie. Ciekawe czy planują wspólne wakacje?

Zobacz: Rozenek nie wstydzi się polskiego zwyczaju, który jest obciachem