Małgorzata Kożuchowska z wygolonym bokiem
Małgorzata Kożuchowska z wygolonym bokiem
1/4
Małgorzata Kożuchowska z wygolonym bokiem

Małgorzata Kożuchowska do tej pory uchodziła za jedną z najbardziej ułożonych gwiazd w polskim show-biznesie. Aktorka starała się wybierać role, które stawiały ją w dobrym świetle. Małgorzata Kożuchowska podbiła serca widzów między innymi dzięki serialowi "Rodzinka.pl", gdzie wciela się w postać przebojowej mamy i żony, Natalii Boskiej. Dlatego tym większym zaskoczeniem dla jej fanów jest fakt, że aktorka zagra w filmie kontrowersyjnego reżysera, Patryka Vegi!

 

Zobacz także: Nie tylko Małgorzata Kożuchowska! Wiemy, które wielkie gwiazdy zagrają w filmie Patryka Vegi!

 

Na potrzeby roli w filmie "Plagi Breslau" Małgorzata Kożuchowska diametralnie zmieniła swój wizerunek. Aktorka pożegnała się z platynowym blondem na rzecz ciemnego koloru włosów. Na planie nie ma także mowy o żadnym makijażu. Małgorzata Kożuchowska prezentuje się naprawdę groźnie! Wygląda jednak na to, że ta zmiana nie trwała zbyt długo. Podczas Festiwalu Dwa Teatry 2018, który odbywa się w Sopocie, Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała się w dawnej odsłonie. Naszą uwagę zwróciła jednak nie fryzura, ale... tatuaż! Chcecie zobaczyć, jak wygląda malunek na ciele Małgorzaty Kożuchowskiej? Zajrzyjcie do naszej galerii! 

 

POLECAMY: TYLKO U NAS! Wiemy, z czego zrezygnowała Małgorzata Kożuchowska dla Patryka Vegi! Wytrzymalibyście? 

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
East News

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej nie trwała zbyt długo. Aktorka wróciła do dawnej fryzury, czyli krótko obciętych włosów w kolorze blond. Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała się tak podczas Festiwalu Dwa Teatry 2018, który odbywa się w Sopocie w dniach 29.06-02.07. Gdy gwiazda "Rodzinki.pl" pozowała do zdjęć, przez przypadek wyeksponowała swój tatuaż, o którym mało kto wiedział! Jak wygląda? Zobacz kolejny slajd!

3/4
East News

Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska sprawiła sobie tatuaż na nadgarstku. Do tej pory mało kto zauważył ten fakt. W żadnym filmie ani serialu, w którym zagrała, nie został on wyeksponowany. Co przedstawia tatuaż Małgorzaty Kożuchowskiej? To bardzo ważny napis, który może jej kiedyś uratować życie! Zobacz kolejny slajd!

4/4
East News

Małgorzata Kożuchowska wytatuowała sobie swoją grupę krwi: 0RH+. To bardzo ważny gest! Tatuaż jest w widocznym miejscu, dlatego w razie nieszczęśliwego wypadku lekarze niosący jej pomoc będą wiedzieli, jakiej krwi potrzebuje gwiazda. Jak oceniacie ten tatuaż? Czy to dobry pomysł?

 

POLECAMY: Czy to koniec "Rodzinki.pl" z Małgorzatą Kożuchowską? Znamy wyniki oglądalności!

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska