Maja Frykowska w ciąży. Ciąża Mai Frykowskiej
Akpa
Newsy

Maja Frykowska urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Celebrytka zniknęła z mediów na 3 lata

Maja Frykowska zniknęła na kilka lat z show-biznesu. Gwiazda Big Brothera zrezygnowała z imprez, a w mediach pojawiała się sporadycznie w związku ze swoimi wyznaniami o wierze w Boga. Kilka miesięcy temu poślubiła swojego partnera Michała, z którym zaszła w ciąże. Przypomnijmy: Maja Frykowska jest w ciąży! Znamy szczegóły

Okazuje się, że Maja jakiś czas temu została mamą! Jak informuje jastrzabpost.pl celebrytka urodziła córkę! Obecnie Maja przebywa na urlopie macierzyńskim, nie zrezygnowała jednak całkowicie z kariery. Już 17. kwietnia na ekrany kin wejdzie nowy film z udziałem Mai - "Ostatni klaps". Jest więc szansa, że Frykowska pokaże się na salonach pierwszy raz po porodzie.

Gratulujemy!

Zobacz: Maja Frykowska przerywa milczenie ze łzami w oczach: Mam dosyć tego życia

Maja Frykowska w Cannes. Frytka w CannesMaja Frykowska w Cannes:

AKPA
Newsy
Maja Frykowska

Prawdziwe imię i nazwisko: Maja Frykowska (dawniej: Agnieszka Frykowska) Data urodzenia: 23 grudnia 1977 r. Znak zodiaku: Koziorożec Zawód: aktorka, prezenterka telewizyjna Maja Frykowska jest uczestniczką programu "Big Brother". Chociaż nie wygrała show, odniosła największy rozgłos medialny. Ukończyła szkołę aktorką i zagrała w polskich serialach takich jak "Tancerze", "Pierwsza miłość" czy "Świat według Kiepskich", a także w filmie "Pojechał zobaczył". Maja Frykowska w 2010 roku zmieniła imię z Agnieszka i zrezygnowała z pseudonimu "Frytka". Od 2007 roku współprowadzi autorski program "Lub Czasopisma!".

Maja Frykowska otworzyła własny biznes
ONS
Newsy
Maja Frykowska już nie wróci na salony. Wiemy jaki biznes otworzyła z mężem
Powodzi jej się całkiem nieźle

Maja Frykowska przez wielu określana jest mianem pierwszej polskiej celebrytki i ciężko się z tym nie zgodzić. Po jej głośnym udziale w Big Brotherze, to właśnie o niej mówiło się najwięcej i przez lata wzbudzała ogromne kontrowersje. Jakiś czas temu jednak przeszła ogromną przemianę duchową i w niczym nie przypomina dawnej Frytki, jak zwykło się o niej pisać. Przypomnijmy: Maja Frykowska przerywa milczenie ze łzami w oczach: "Mam dosyć tego życia" Jeśli ktoś miał jeszcze nadzieję, że Maja wróci z hukiem do show-biznesu i znów będzie podbijać salony, niestety będzie musiał obejść się smakiem. Frytka jest obecnie skupiona na swoim życiu prywatnym, z dala od zgiełku salonów. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Frykowska otworzyła wraz z mężem Michałem firmę, która wynajmuje i sprzedaje luksusowe samochody. Biznes jest niezwykle dochodowy i udało nam się ustalić, że firma działa od sierpnia 2013 roku. Zarobione pieniądze Maja zdążyła już spożytkować na pierwszą inwestycję.   Maja już dawno zrezygnowała z pracy w show-biznesie. Teraz najważniejsze są dla niej rodzina i religia. Jej mąż ma głowę do biznesu, a ona ma sporo kontaktów, które nawiązała jeszcze w czasach kiedy była w tej branży. Na zyski ze sprzedaży aut nie może narzekać, są one na tyle duże, że właśnie kupiła mieszkanie w centrum Warszawy - zdradza w rozmowie z nami osoba z otoczenia Frykowskiej. Będzie wam jej brakowało na salonach? Zobacz: Maja Frykowska wyszła za mąż! Znamy szczegóły Maja Frykowska na lotnisku:

Maja Frykowska zniknęła z internetu
Newsy
Co się stało z Mają Frykowską? Zniknęła z sieci...
Kończy dzisiaj 35 lat

Dzisiaj 35. urodziny Mai Frykowskiej . Chcieliśmy z tej okazji przypomnieć, co u niej słychać. Kiedy jednak próbowaliśmy wejść na jej oficjalne kanały promocyjne - wszystkie zniknęły z internetu! - zarówno publiczny jak i prywatny profil na Facebooku. A po wejściu na jej oficjalną stronę wita nas czarne tło z adresem mailowym. Sprawę chcieliśmy wyjaśnić kontaktując się z jej menadżerem, jednak ten nie odpowiada na naszego e-maila, zadzwoniliśmy więc na prywatny numer Mai - brak sygnału. Czy to oznacza, że Frykowska zrezygnowała z dalszej kariery w show-biznesie i po prostu zdała sobie sprawę, że bywanie na salonach nie jest jej celem w życiu? Przyjrzeliśmy bliżej całej sprawie i okazało się, że Maja w ciągu mijającego roku pojawiła się tylko na pięciu(!) wydarzeniach publicznych, co w jej przypadku jest sporym zaskoczeniem, bo dotychczas pełniła funkcję rasowej celebrytki, znanej bardziej z tego, że jest znana, niż ze swojej zawodowej pasji - aktorstwa. Przypomnijmy: "Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca" Ostatni raz Maję widzieliśmy publicznie w sierpniu, podczas finału akcji charytatywnej "Stop pustym miskom - pomagamy schroniskom". Po tym wydarzeniu totalnie zniknęła... Mamy nadzieję, że u Mai wszystko w porządku a ta dziwna przerwa/nieobecność jest tylko chwilowa . Tak Maja wyglądała na swoim ostatnim publicznym wydarzeniu. W sumie trochę za nią tęsknimy... Maja Frykowska przyłapana na lotnisku kilka miesięcy temu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner