Maja Frykowska w ciąży. Ciąża Mai Frykowskiej
Akpa

Maja Frykowska jest w ciąży! Znamy szczegóły

Maja Frykowska w ciąży. Ciąża Mai Frykowskiej
Akpa

W marcu jako pierwsi informowaliśmy Was o tym, że Maja Frykowska wyszła za mąż. Aktorka i córka znanego reżysera poślubiła swojego partnera Michała, z którym związała się ponad rok temu. Miłość i wiara w Boga sprawiły, że Frykowska zrezygnowała z show-biznesu, a w konsekwencji na wydarzeniach publicznych nie pojawiła się od sierpnia 2012 roku. Szansą na powrót była główna rola w filmie "Ostatni klaps", ale ostatecznie produkcja została wstrzymana. Przypomnijmy: Co się stało z filmem z Frykowską z Cannes?

Ostatnio Maja udzieliła wywiadu, którego treść można uważać jako zapowiedź powrotu na salony. Tymczasem prawda jest zupełnie inna.

- To kompletna bzdura! Media zrobiły z igły widły. Maja powiedziała, że czeka na premierę filmu ze swoim udziałem, a nie że wraca do show-biznesu. To zasadnicza różnica. Styczność ze ściankami to ostatnia rzecz na jaką ma ochotę, szczególnie, że jest już na innym etapie życia - mówi nam znajoma Frykowskiej


To jednak nie najważniejsza informacja. Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, Maja Frykowska jest w ciąży!

- Razem z Michałem tworzą rodzinę idealną. Otworzyli wspólny biznes, który idzie im rewelacyjnie, kupili mieszkanie w centrum, a teraz ich rodzina powiększy się. W marcu wzięli cichy ślub, a miesiąc później Majka powiedziała najbliższym, że spodziewa się dziecka, ponieważ nie chciała, żeby informacja przedostała się do mediów. Jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży, a jej mąż czule opiekuje się nią na każdym kroku. Tworzą parę idealną - tłumaczy nam dalej przyjaciółka gwiazdy


W swoim ostatnim dużym wywiadzie sprzed dwóch lat Frykowska zdradziła, że "chce mieć dziecko". Plany o macierzyństwie spełnią się już pod koniec roku, czego szczerze gratulujemy :)

Zobacz: Maja Frykowska przerywa milczenie ze łzami w oczach (WIDEO) 

Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12