Maja Bohosiewicz zachwycona macierzyństwem
Instagram

Maja Bohosiewicz zdradziła ile waży po ciąży! Po urodzeniu dziecka ma sporą niedowagę!

Maja Bohosiewicz zachwycona macierzyństwem
Instagram

Maja Bohosiewicz zdradziła, ile waży! Gwiazda niedawno po raz pierwszy została mamą i aktualnie w dużej mierze poświęca się wychowaniu dzieci. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcie, na którym widać ile waży. Porównała to ze swoją wagą sprzed dwóch lat, kiedy nie była w ciąży. I teraz... waży znacznie mniej!

Wspaniała historia mojej wagi. Dwa lata temu o tej porze miałam na liczniku 10 kg więcej. I uwaga! Wcale nie byłam w ciąży. I właśnie w tym Klusku Śląskim który niefortunnie obciął włosy, zakochał się mój Tomasz. A więc dziewczyny! Każda potwora huehuehue #miloscniemarozmiaru

Maja Bohosiewicz zdradziła, ile waży

Aktualnie maja Bohosiewicz waży 47,4 kg przy wzroście 165 centymetrów! To bardzo mało - jej BMI wynosi 17,3 - i oznacza niedowagę! Zważywszy na to, że aktorka niedawno urodziła dziecko. Wielu mamom zdarza się sporo przytyć, a do wagi sprzed ciąży wracają czasami latami. Maja Bohosiewicz nie ma jednak tego problemu. Wynika to również z tego, że gwiazda stosuje bardzo restrykcyjną dietę wynikającą z jej alergii. Aktorka oczywiście nie głodzi się i dba o racjonalne żywienie. Figury jednak jej bardzo zazdrościmy!

 

Zobacz:  Dlaczego Maja Bohosiewicz wycofała się z czarnego protestu? "Wciskają ciemnotę! Przeczytałam tę ustawę i nie ma tam..."

 

Maja Bohosiewicz zdradziła, ile waży

Waga

 

Maja Bohosiewicz ma świetną figurę!

Maja Bohosiewicz na imprezie Martini
ONS

 

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26