Restauracja Sonii Bohosiewicz SushiBu
ONS

Maja Bohosiewicz dostała pracę w restauracji siostry. Promuje ją kosztem konkurencji

Restauracja Sonii Bohosiewicz SushiBu
ONS

Mało kto wie, że Sonia Bohosiewicz jest nie tylko znakomitą aktorką, ale i zaradną bizneswomen. Aktorka w Warszawie prowadzi restaurację specjalizującą się w podawaniu sushi SushiBu. Jest to jedno z popularniejszych miejsc kulinarnych w stolicy. O mniejszym szczęściu może mówić m.in. Leszek Lichota. Przypomnijmy: Serialowy gwiazdor prowadził popularny klub. Zamknął go z prostego powodu

W rozkręceniu i reklamie tego biznesu Soni pomaga młodsza siostra Maja. Aktorka na swoim Facebooku pochwaliła się, że została administratorką strony knajpy. W nietypowy sposób zachęca również wszystkich, żeby ją odwiedzili. Powołuje się na smaczne dania i... mniejsze ceny niż u konkurencji:

Sushi jest na miejscu i na wynos,podkupili najlepszego sushimastera z sakany, a ryba najwyzszej klasy. Jako że miejsce ma byc malutkie a nie poshowe, ceny sa z goła zajebiste… na to ten przyklad, tatar z lososia w tempurze ( oj tak z czapeczką tatara na gorze) kosztuje u nas 29zł, a w sushizushi 48zł… przysiegam!!! że sushi jest wyborne i wysmienite. polubiajcie wiec prosze fanpage i sprawdzcie czy jestem gołosłowna. ;-)))  - napisała (pis. oryginalna)


Taka siostra to skarb. Na profilu strony na Facebooku można znaleźć zdjęcia stałych klientów, a wśród nich zajadającą się Kasię Zielińską.

Zobacz: Bohosiewicz przez 7 lat miała długie włosy. W końcu je mocno skróciła

Maja Bohosiewicz na premierze Hobbita w kinie IMAXKasia Zielińska w restauracji Sonii Bohosiewicz SushiBu


Wpadka Soni na salonach:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22