Magdalena Soszyńska, Paweł Michno
ONS

Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" rozwodzi się! Z mężem była 9 lat, teraz... zakłada nowy biznes!

Magdalena Soszyńska, Paweł Michno
ONS

Spore zmiany w życiu Magdaleny Soszyńskiej! Popularna tancerka, znana głównie z występów w programie "Taniec z Gwiazdami" postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Magda Soszyńska wzięła los w swoje ręce i... postanowiła rozwieść się ze swoim mężem Pawłem Michno po 9 latach małżeństwa - czytamy na łamach "Gwiazd". Jednak rozwód to nie jedyna rewolucja w życiu tancerki. W najbliższym czasie nie zobaczymy jej już w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego zdecydowała się na taką decyzję? (Polecamy: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie)

To była dla mnie najcięższa decyzja, bo występowałam w tym programie aż 11 lat. W nim dorastałam i poznałam fantastycznych ludzi - zdradziła Soszyńska w wywiadzie dla "Faktu".

Co tancerka zamierza robić po odejściu z programu? Okazuje się, że Magda ma bardzo konkretne plany na najbliższą przyszłość. Planuje otworzyć własną szkołę tańca w Gdańsku. Nowy biznes tancerki ma ruszyć już w październiku, więc zostało niewiele czasu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Trzymamy kciuki!

 

Zobacz też: Czy BAJM przetrwa rozwód Kozidrak i Pietrasa? Kto ma prawo do nazwy zespołu?

 

Magda Soszyńska z mężem Pawłem Michno.

Magdalena Soszyńska, Paweł Michno
ONS

 

Popularna tancerka otwiera swoją szkołę tańca w Gdańsku.

Magda Soszyńska Michno ścięła włosy
ONS

Więcej na temat rozwody gwiazd
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33