Party Stories
Magdalena Soszyńska, Paweł Michno
ONS
Newsy

Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" rozwodzi się! Z mężem była 9 lat, teraz... zakłada nowy biznes!

To już koniec!

Spore zmiany w życiu Magdaleny Soszyńskiej! Popularna tancerka, znana głównie z występów w programie "Taniec z Gwiazdami" postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Magda Soszyńska wzięła los w swoje ręce i... postanowiła rozwieść się ze swoim mężem Pawłem Michno po 9 latach małżeństwa - czytamy na łamach "Gwiazd". Jednak rozwód to nie jedyna rewolucja w życiu tancerki. W najbliższym czasie nie zobaczymy jej już w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego zdecydowała się na taką decyzję? (Polecamy: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie)

To była dla mnie najcięższa decyzja, bo występowałam w tym programie aż 11 lat. W nim dorastałam i poznałam fantastycznych ludzi - zdradziła Soszyńska w wywiadzie dla "Faktu".

Co tancerka zamierza robić po odejściu z programu? Okazuje się, że Magda ma bardzo konkretne plany na najbliższą przyszłość. Planuje otworzyć własną szkołę tańca w Gdańsku. Nowy biznes tancerki ma ruszyć już w październiku, więc zostało niewiele czasu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Trzymamy kciuki!

 

Zobacz też: Czy BAJM przetrwa rozwód Kozidrak i Pietrasa? Kto ma prawo do nazwy zespołu?

 

Magda Soszyńska z mężem Pawłem Michno.

Magdalena Soszyńska, Paweł Michno
ONS

 

Popularna tancerka otwiera swoją szkołę tańca w Gdańsku.

Magda Soszyńska Michno ścięła włosy
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno w szóstym Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Rozenek poszedł na całość. Na parkiecie całował się z partnerką [FOTO]

Nie tylko Perfekcyjna jest zakochana?

Magdalena Soszyńska
Instagram/Magdalena Soszyńska
Newsy
Popularna tancerka z "Tańca z Gwiazdami" właśnie została mamą! "Najpiękniejszy prezent pod choinkę"
Gratulacje!

Magdalena Soszyńska została mamą! Popularna tancerka znana z "Tańca z Gwiazdami" właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko. Soszyńska pochwaliła się radosną informacją na Instagramie, zamieszczając pierwsze zdjęcie maluszka. Dołączyła do niego wzruszający wpis!    Zobacz też:  Co za zmiana! Magdalena Soszyńska Michno mocno ścięła włosy ZDJĘCIA   Drugie dziecko Magdaleny Soszyńskiej Młoda nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa z narodzin drugiego maleństwa. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nowy członek rodziny przyszedł na świat tuż przed świętami Bożego Narodzenia.  - Moje małe szczęście... Największy skarb...Najpiękniejszy prezent pod choinkę... To co czuję właściwie nie do opisania... - napisała na Instagramie Magdalena Soszyńska. Tancerka nie zdradziła jednak płci i imienia dziecka. Zrobił to za to jej partner Krzysztof Hillar, który pokazał na Instagramie córeczkę. Dziewczynka otrzymała pięknie imię Amelia. Drugie dziecko Magdaleny Soszyńskiej jest pierwszym potomkiem tancerki i jej partnera Krzysztofa Hillara. Tancerka ma już 8-letniego syna Juliana, który jest owocem zakończonego małżeństwa z tancerzem Pawłem Michno.   Polecamy:  Ciąża po 35. roku życia musi być szczególnie nadzorowana   Magdalena Soszyńska pokazała pierwsze zdjęcie maluszka. Witamy na świecie Amelię! Młodym rodzicom gratulujemy!

Magdalena Soszyńska sprzedaje mieszkanie
Newsy
Gwiazda "Tańca z gwiazdami" sprzedaje swój luksusowy dom! Te wnętrza robią wrażenie!
Zakochaliśmy się w jej łazience!

Magdalena Soszyńska sprzedaje swój dom! W prywatnym życiu byłej tancerki "Tańca z Gwiazdami" w ostatnim czasie zaszło sporo zmian. W 2016 roku, po kilku latach związku, rozstała się z mężem, Pawłem Michno. Teraz Magdalena Soszyńska jest szczęśliwa u boku nowego partnera, któremu zaledwie kilka tygodni temu urodziła ich wspólne dziecko. Okazuje się, że to nie koniec rewolucji w jej życiu!    Piękny dom tancerki wystawiony na sprzedaż Kilka dni temu tancerka pokazała zdjęcia swojego stylowego domu pod Warszawą. Okazało się, że Magdalena Soszyńska poszukuje chętnych do kupna lub wynajęcia okazałej posiadłości! Na zdjęciach możemy zobaczyć m.in. jak urządziła  przestronną kuchnię z jadalnią i łazienkę.    Zobaczcie piękny dom Magdaleny Soszyńskiej!    Chcielibyście w nim zamieszkać?   Zobacz także:  Gwiazda "Na dobre i na złe" pokazała swoje mieszkanie. Ty też możesz w nim zamieszkać!   Magdalena Soszyńska sprzedaje swój dom.   Tancerka pokazała zdjęcia swojego  domu.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner