Magda Gessler często pokazuje się w rzeczach swojego projektu. Czasem zarzucane jest jej, że przerabia markowe kreacje. Restauratorka wytłumaczyła nam, dlaczego tnie i przerabia na przykład sukienki od Dolce & Gabbana? Na ramówce TVN gwiazda MasterChefa pojawiła się w sukience, biżuterii i halce swojego projektu.

 

Zobacz: Postaw na ponadczasowe modne ubrania

Dziś mam na sobie buty Stella McCartney, sukienkę Magda Gessler, biżuterię Magda Gessler poza misiem Tousa. Projektuję dlatego, bo nie mogę znaleźć takich rzeczy, które mi się podobają. Ani w rozmiarze, bo mam duży biust, szerokie plecy, a wąska jestem w biodrach. Trudno mi coś znaleźć. A jak mi się coś podoba, to rozszywam sukienkę czy bluzkę. Ostatnio miałam bluzkę Dolce&Gabbana oryginalną, ale nie wchodziła na mnie ni diabła, więc wstawiłam w nią żółty jedwab i ktoś był oburzony, ale jak na mnie nie pasowało, to sobie pocięłam jak chciałam - tłumaczy Party.pl Magda Gessler.
Ostatnio kupiłam sobie materiał i uszyłam całą kolekcję halek. Mam 20 halek z jedwabiu, każda w innej tonacji, żeby lekko przykryć to, co nie powinno się oglądać. Uważam, że kolana powinny być młode, piękne i fantastyczne, żeby w ogóle je pokazać tak jak Agnieszka Szulim. Ja na razie mam halkę - mówi nam Gessler.

Też macie takie problemy jak Magda Gessler, że markowe rzeczy na Was nie pasują?

 

Zobacz także: Magda Gessler pochwaliła się własną kolekcją ubrań! "Mój styl. Jest moc"

 

Magda Gessler w słynnej przerobionej sukience Dolce&Gabbana.

Magda Gessler na imprezie Samochód Roku Playboya
East News

 

Magda Gessler w swoim projekcie na ramówce TVN.

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN

Więcej na temat Magda Gessler stylizacje gwiazd