Magda Gessler w niebieskim szalu na imprezie w Warszawie
ONS/Instagram

Magda Gessler: "W zasadzie poglądy mam PiS-owskie. Dziwi się pani?"

Magda Gessler w niebieskim szalu na imprezie w Warszawie
ONS/Instagram

Magda Gessler marzy o karierze politycznej? Takie plotki pojawiły się, gdy restauratorka umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać ją przemawiającą z mównicy sejmowej. To zdjęcie skłoniło dziennikarkę Dziennika Gazety Prawnej do spytania gwiazdy TVN o jej poglądy polityczne. 

Magda Gessler popiera Prawo i Sprawiedliwość?

"Mogę powiedzieć, że w zasadzie poglądy mam PiS-owskie. Dziwi się pani? No, jak to, przecież tak, jak PiS jestem antyglobalistką, jestem prorodzinna, propolska, jestem za tym, żeby wszystkie firmy, w tym wielkie sklepy, które tu działają, płaciły podatki w Polsce. To chyba PiS-owska polityka?", powiedziała Magda Gessler. 

Czy to oznacza, że Magda Gessler popiera partię Jarosława Kaczyńskiego?

"Mówiłam o niektórych poglądach, które mnie łączą z ich koncepcją, nic więcej. Nie, nie jestem PiS-owska, jestem sprawiedliwa". 

Przy okazji Magda Gessler wyraziła swoje niezadowolenie z kondycji naszego państwa. Jej zdaniem politycy nie interesują się ludźmi młodymi, chorymi i emerytami. 

"Uważam, że to, co się działo przez ostatnie lata i dzieje się nadal, jest spowodowane arogancją ludzi, którzy mają pieniądze, którzy w centrum świata postawili bank, a nie człowieka. Konsekwencją tego jest kompletny brak empatii w stosunku do tych, którzy pieniędzy nie mają. Przecież nie ma programów rządowych wspierających młodych, nie ma wspierających tych, którzy kończą swoje życie, ani tych, którzy są niepełnosprawni fizycznie i psychicznie, nikt poważnie nie myśli o dzieciach, przerzucając się ich dobrem jak politycznym towarem", powiedziała Dziennikowi Gazecie Prawnej gwiazda TVN .

Magda Gessler stwierdziła, że Polską powinna rządzić osoba, która już osiągnęła sukces w swoim życiu, bo nie będzie myślała o swoich interesach, a o innych ludziach. Kto jej zdaniem jest taką osobą? Nikt z PiS...  Robert Biedroń! Prezydent Słupska to serdeczny przyjaciel Magdy. Myślicie, że kiedyś połączą siły i stworzą swoją partię polityczną? Magda ma już jej nazwę: #partiacalusna. Magda Gessler powinna zająć się polityką? Weźcie udział w naszej sondzie!

 

 

#BESOS #sejm #partiacalusna #kochajaca wszystkich ??? :))) #magdagessler

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @magdagessler_official

 

Magda Gessler na świątecznym evencie w CH Gocław w Warszawie

Magda Gessler w niebieskiej sukience
ONS

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN

Magda Gessler na jesiennej ramówce TVN
ONS

 

 

 

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17