"Nadszedł czas, abym trochę zajął się sobą"mówi Maciej Myszkowski w rozmowie z „Fleszem”. O Maćku zrobiło się głośno, kiedy po wielu latach przerwy nieoczekiwanie pojawił się na wybiegu podczas czerwcowej imprezy Warsaw Fashion Street. Czy wzięty architekt zamierza na stałe wrócić do modelingu?

 

Maciej Myszkowski wróci na stałe do modelingu?

"Nadszedł czas, abym trochę zajął się sobą. Obserwuję trendy i widzę, że od pewnego czasu zaczęła się moda na dojrzałość, chociaż nazwę "retrosekasualni" modele uważam za okropną" - mówi Myszkowski w rozmowie z Fleszem.

Maciej Myszkowski jako model
ons.pl

Maciek tylko "Fleszowi" zdecydował się opowiedzieć także o pokonaniu choroby nowotworowej w 2011 roku. Dlaczego zdecydował się mówić o tym dopiero teraz?

 Dwa miesiące temu wziąłem udział w akcji „Daję głowę”, związanej z profilaktyką badań raka u mężczyzn. Sam miałem epizod nowotworowy, dwie operacje, trzy chemie. Walka zajęła mi pół roku. Ale wygrałem! - mówi w rozmowie z "Fleszem".

Myszkowski mówi nam także o swoich relacjach z dziećmi: Leonem, Stasiem i Helenką, a także w jaki sposób zachowuje tak świetną sylwetkę. O wszystkim przeczytacie w najnowszym "Fleszu".

Weronika Rosati na okładce "Flesza". Jest w ciąży!