Fani Macieja Zakościelnego już od jakiegoś czasu zastanawiali się, czy związek aktora i jego partnerki, Pauliny Wyki, przechodzi kryzys. Teraz aktor w podcaście "Kanapa Knapa" raz na zawsze rozwiał wątpliwości na ten temat i wprost potwierdził rozstanie z ukochaną.

Reklama
Nie jestem z moją partnerką
- przyznał Zakościelny.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka nie są już razem

O kryzysie w relacji Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki mówiło się już od dawna - ani aktor, ani jego ukochana nie potwierdzili jednak do tej pory tych domysłów. Teraz, przy okazji premiery "Kogla Mogla 5" o Macieju Zakościelnym znów zrobiło się głośno. Niestety, aktor właśnie potwierdził domysły i w rozmowie z Łukaszem Knapem wyznał, że związek z Pauliną Wyką należy już do przeszłości.

Kwestia rozstania została poruszona w rozmowie z aktorem zupełnie przypadkowo - Zakościelny opowiadał m.in. o oglądaniu przez jego dzieci telewizji, a z kontekstu jego wypowiedzi jasno wynika, że para nie mieszka już razem.

Chcę się pozbyć telewizora z domu. Ja nie oglądam telewizji, ale moi synowie, jak przychodzą do mnie - bo teraz ja nie jestem z moją partnerką już, w związku z czym dzielimy się tak tydzień w tydzień dziećmi - to oni w sobotę i niedzielę oglądają
- powiedzial Maciej Zakościelny w ''Kanapie Knapa''.
13.01.2017 Warszawa KOMEDA - premiera w teatrze Imka N/Z: Maciej Zakoscielny fot. Adam Jankowski/REPORTER
East News

Zobacz także: Derpienski nagle przerwała milczenie nt. partnera miliardera. To dlatego nigdy go nie pokaże

Choć plotki o kryzysie w relacji Macieja Zakościelnego ostatnio nie ustawały, jeszcze jakiś czas temu aktor bardzo pochlebnie wypowiadał się o ukochanej. Na łamach "Faktu" aktor nie szczędził komplementów Paulinie Wyce:

Zobacz także
Wszystko ładnie wygląda na Instagramie, w życiu jest różnie. Ale codziennie uświadamiam sobie na nowo, że jestem szczęściarzem. Mam fantastyczną dziewczynę i nie szukam innych wrażeń
- mówił ''Faktowi'' Maciej Zakościelny.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka poznali się w 2014 roku i doczekali się dwóch synów, urodzonych w 2016 i 2018 roku. Niestety, teraz stało się jasne, że relacja pary nie przetrwała próby czasu, a byli partnerzy zamieszkali już osobno.

Chcieli, żeby chłopcy jak najmniej odczuli ich rozstanie
- donosił jakiś czas temu ''Super Express''.

Spodziewaliście się takich informacji?

Reklama

Zobacz także: Cichopek i Kurzajewski po zwolnieniu z "PnŚ" spędzają czas osobno. Te miny mówią wszystko

Maciej Zakościelny zgolił się na łyso
Tomasz Urbanek/East News
Reklama
Reklama
Reklama