Caroline Derpienski jest znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Celebrytka jednak liczy się z tym, że każde jej słowo będzie brane pod lupę fanów. Jak sama mówi, właśnie na takim zjawisku jej zależało, gdy podjęła decyzję o wejściu w show-biznes. Tym razem celebrytka musiała odnieść się do kolejnych zarzutów i nagrała serię InstaStory. Chodzi o jej partnera miliardera.

Reklama

Caroline Derpienski szczerze o swoim partnerze

Caroline Derpienski często mierzy się z negatywną oceną jej osoby, ale nigdy się tym szczególnie nie martwi. Ochoczo odpowiada na kontrowersyjne i niewygodne pytania fanów, co miało miejsce i tym razem. Caroline nagrała obszerne InstaStory, w którym skomentowała swojego starszego partnera miliardera i szczerze wyznała, co jej w nim imponuje. Wyjawiła również, dlaczego nigdy nie pokaże swojego ukochanego.

Jeszcze jedna rzecz - dlaczego nie pokażę partnera? Ponieważ ja kocham starszych facetów. Nie obchodzą mnie młodzi chłopcy, którzy mogą zaimponować jedynie mięśniami i sześciopakiem (...)Nie są w stanie zaoferować nic intelektualnie, finansowo, życiowo. Nie interesuje mnie to
- wyznała

Zobacz także: Derpienski nagle przekazała taką nowinę. To stanie się już w tym tygodniu!

Caroline Derpienski instagram
Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski wyjawia również, co ceni w swoim partnerze milarderze. Lista jest naprawdę długa!

Do sedna - jestem ze starszym partnerem nie ze względu na stan jego portfela, chociaż jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo zasobny. Jestem z moim partnerem, ponieważ w moich oczach jest przystojny, bo dobrze mnie traktuje, bo jest odpowiedzialny, bo zna życie, bo jest wspaniałym mówcą, bo ma prezencję, ma klasę, ma to wychowanie, czego brakuje młodym chłopakom z mięśniami i sześciopakiem
- zakończyła Caroline.
Caroline Derpienski
fot Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Caroline Derpienski już nie ukrywa Dżaka? Pojawiły się zdjęcia z romantycznej randki

Zobacz także

Derpienski jednocześnie przyznała, że nie mogłaby stworzyć związku z mniej zamożnym partnerem, bo jak twierdzi "ma takie preferencje" i imponują jej ludzie, którzy osiągnęli sukces, za którym idą w parze pieniądze. Derpienski przyznaje także, że podoba jej się tok myślenia jej partnera i uważa, że może czerpać z jego mądrości życiowe.

Reklama

Co sądzicie o wypowiedzi Caroline?

Caroline Derpienski Instagram
Instagram @carolinederpienski
Reklama
Reklama
Reklama