Marcjanna Lelek z "M jak miłość" dokonała coming outu. W piątek opublikowała poruszający wpis, w którym przedstawiła swoją dziewczynę:

Reklama

Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie. Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć - zaczęła swój wpis.

Pokazała też zdjęcie z ukochaną.

"M jak miłość": Marcjanna Lelek pokazała swoją dziewczynę

Marcjanna Lelek zdobyła popularność dzięki roli Natalki w "M jak miłość". W serialu TVP grała od 2004 roku, a jej przygoda zakończyła się zaledwie dwa lata temu. Marcjanna Lelek wspominała swoje gorzkie początki w "M jak miłość". Przed świętami wielkanocnymi aktorka postanowiła podzielić się z internautami ważnym wydarzeniem w swoim życiu. Marcjanna Lelek z M jak miłość" dokonała coming outu i przedstawiła swoją dziewczynę:

Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie. Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć no i w końcu spotkałam dziewczynę tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma - napisała w sieci.

Zobacz także: Coming out gwiazdy "Mam Talent" i "BrzydUli". Patryk Rybarski przyznał, że jest gejem

Zobacz także

Marcjanna Lelek opowiedziała krótką historię swojej miłości. Przyznała również, że nie ukrywała swoich uczuć przed rodziną i otrzymała olbrzymie wsparcie od najbliższych:

Long story short powiedziałam jej o tym i zapytałam czy będzie ze mną chodzić i się zgodziła. Był to ekscytujący i nieskomplikowany czas, nie musiałyśmy się jakoś szczególnie przełamywać, zakochanie na tych zasadach co zawsze. Mam to szczęście żyć wśród otwartych i tolerancyjnych ludzi i nie usłyszałam jeszcze złego słowa na temat naszego związku, moja rodzina, jej rodzina i nasi przyjaciele nas wspierają, kochają i traktują jak każdą inną parę.

Maciej Piórko/ Polsat

Zobacz także: "Ninja Warrior Polska 5": W show Zdrójkowski, Lelek oraz gwiazdor "Love Island"! Kto jeszcze?

Marcjanna Lelek ma świadomość, że nie wszyscy mają takie szczęście i wsparcie od rodziny, dlatego postanowiła głośno powiedzieć o swojej orientacji i zapewnić:

Dlatego pomyślałam, że trzeba się tym podzielić, bo wiem, że nie każdy ma to szczęście i chciałabym dać przykład i tym, którzy rzadko to słyszą, powiedzieć: nie jesteście sami, każdy ma prawo kochać kogo chce i być z kim chce.

Reklama

Marcjannie Lelek i jej ukochanej życzymy szczęścia.

Reklama
Reklama
Reklama