Patryk Rybarski jest gejem
Instagram
TV-Show

Coming out gwiazdy "Mam Talent" i "BrzydUli". Patryk Rybarski przyznał, że jest gejem 

Coming out gwiazdy "Mam Talent" i "BrzydUli". Patryk Rybarski przyznał, że jest gejem 

Patryk Rybarski znany widzom z "Mam Talent" czy "Got to dance", serialu TVP "Tancerze" czy "BrzydUli" TVN na łamach Repliki dokonał coming outu. Nie od dziś jednak wiadomo, że środowisko LGBT+ nie jest mu obojętne. Już w 2014 roku wziął udział w sesji dla jednego z gejowskich magazynów. Do tej pory jednak nie mówił o swojej orientacji ani nie komentował plotek. Teraz jednak postanowił jawnie powiedzieć o swojej seksualności. 

Zobacz także: Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..."

"Mam talent": Kolejny wokalista w show. Agnieszka Chylińska: "O Jezu. Już się boję"

Patryk Rybarski z "Mam Talent" wyznał, że jest gejem

Patryk Rybarski zdobył popularność dzięki udziałom w telewizyjnych talent show. Wziął udział w "Mam Talent", "Got to dance", a bardziej spostrzegawczy widzowie wypatrzyli go również w "BrzydUli". 

Gwiazdor telewizji postanowił na łamach magazynu Replika dokonać coming outu. Po raz pierwszy oficjalnie poruszył temat swojej seksualności i przyznał, że jest gejem. Jednak jego orientacja seksualna to nie jedyny ważny temat, jaki poruszył w wywiadzie. Wypowiedział się również na temat bielactwa, z którym przyszło mu się zmierzyć: 

To jest genetyczne, ujawniło się, gdy miałem jakieś 12 lat w wyniku bardzo silnego stresu. Uciekł mi pies, którego strasznie kochałem i naprawdę odchodziłem od zmysłów. Szukałem go wszędzie, godzinami wysiadywałem w oknie, rozpaczałem. A potem nagle zbielały mi rzęsy na lewym oku i część powieki. Cholera! Nie znałem nikogo z takimi przebarwieniami. Nikt tak przecież nie wygląda, nie? Więc malowałem te rzęsy, chodziłem na jakieś henny. Sporo czasu zabrało mi zrozumienie, że tak jak jest, jest OK, i nawet więcej – że to jest mój atut, moja inność, której nie będę się wstydził. Tak, jak nie będę się wstydził homoseksualności - czytamy we fragmencie udostępnionym w sieci przez Replikę 

Zobacz także: Aktor "Barw Szczęścia" wyznał, że jest gejem! Jego partner mieszka w innym mieście

Patryk Rybarski z "Mam Talent" przyznał, że jest gejem

Patryk Rybarski po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej seksualności! 

Patryk Rybarski jest gejem
East News

 

Michał Rudaś jest gejem. Wokalista dokonał coming outu
ONS.pl
Newsy
Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 
Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 

Skandaliczne słowa prezydenta i wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+ wywołały falę oburzenia. Głos zabrało wiele gwiazd, nie tylko tych należących do społeczności ale również sojuszników. Wypowiedział się również Michał Rudaś, wokalista znany z "Szansy na sukces", " Tańca z Gwiazdami ", programu "Jaka to melodia", " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " czy "The Voice of Poland". Dokonał coming outu i przyznał, że jest homoseksualny. Zobaczcie jego poruszający wpis.  Zobacz także:  Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..." Michał Rudaś z "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że jest gejem  Michał Rudaś nie chce już dłużej milczeć. Wokalista nie zgadza się z szykanowaniem środowiska LGBT+, którego sam jest częścią. W szczerym i poruszającym wpisie na Instagramie przyznał, że jest gejem i nie będzie się z tego powodu ukrywał. Stanął w obronie wszystkich, który należą do społeczności LGBT+ i walczą o swoje prawa:  Jestem człowiekiem, a nie żadną ideologią i niczyje słowa, a nawet sądowe werdykty tego nie zmienią. W skrócie LGBT przypisana mi jest litera G i nie wykorzystuję tego faktu do współtworzenia lub podążania za jakąkolwiek ideologią polityczną czy społeczną. Ja po prostu pragnę kochać i mieć wolność bez przeszkód tą miłością się dzielić i przyjmować ją, korzystając z tych samych praw, co inne kochające się pary. Wokalista odniósł się również do kontrowersyjnych wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+, którzy powiedzieli, że „to nie są ludzie, to jest ideologia”. Te słowa wywołały burzę w mediach. Michał Rudaś jest przeciwny mowie nienawiści, która może okazać...

Barwy Szczęścia Tomasz Mycan
Youtube
Newsy
Aktor "Barw Szczęścia" wyznał, że jest gejem! Jego partner mieszka w innym mieście
Aktor "Barw Szczęścia" wyznał, że jest gejem! Jego partner mieszka w innym mieście

Tomasz Mycan z serialu "Barwy Szczęścia" wyznał, że jest gejem. Aktor dokonał coming outu w najnowszym wywiadzie dla "Repliki". Co ciekawe, w serialu gwiazdor również wciela się postać homoseksualną.  Tomasz Mycan jest gejem  Tomek Mycan w serialu " Barwy Szczęścia " przez 6 lat wcielał się w Macieja Kołodziejskiego, który był gejem. To nie pierwszy raz, gdy aktor przyjął propozycję grania homoseksualnej osoby. Obecnie 42-latek także gra geja w spektaklu "Aktorzy prowincjonalni" na motywach filmu Agnieszki Holland. Tomasz na swoim koncie ma również role w serialach: "Na dobre i na złe", "M jak miłość" czy "Komisarz Alex". Aktor cieszy się sporą popularnością, ale unika czerwonych dywanów. Teraz Tomasz Mycan zdecydował się na odważne wyznanie dla "Repliki". Aktor przestał ukrywać swoją orientację seksualną i powiedział, że jest gejem.  Nie było w Polsce serialu z większym wątkiem gejowskim niż "Barwy szczęścia". Parę gejów Maćka i Władka grali w nim Przemysław Stippa (38 l.) oraz Tomasz Mycan. Tomasz Mycan jest gejem również poza "Barwami szczęścia" – w życiu. I właśnie u nas, w wywiadzie w najnowszej "Replice" robi coming out – czujemy się zaszczyceni! – brzmi wpis na Facebooku "Repliki"/ Aktor w rozmowie z Krzysztofem Tomasikiem opowiedział o związku na odległość. 42-latek mieszka w Toruniu, natomiast jego ukochany w Poznaniu.  Jesteście ciekawi, co jeszcze Tomek powiedział w wywiadzie?    

Thomas Hitzlsperger jest gejem. Piłkarze geje. Geje w sporcie
Facebook
Newsy
Szok w Niemczech - znany piłkarz reprezentacji jest gejem!
Odważny coming out w świecie sportu

Coming outy wśród sportowców to wciąż rzadkość, ale ostatnich kilkanaście miesięcy przyniosło kilka głośnych przypadków. Ostatnio ujawnił się brytyjski pływak Tom Daley , który był sensacją Olimpiady w Londynie w 2012 roku. Jego wyznanie wywołało dużo emocji, podobnie jak facet, z którym obecnie się spotyka. Przypomnijmy: Skandal na Wyspach! Porno-skandal z udziałem chłopaka pływaka-geja Piłka nożna jest dyscypliną, w której procent ujawnień jest najniższy. Niesamowita presja ze strony otoczenia i kolegów z drużyny sprawia, że niektórzy futboliści przez lata żyją w ukryciu i nawet po zakończeniu kariery nie decydują się na coming out. Inaczej postąpił Thomas Hitzlsperger , 50-krotny reprezentant Niemiec, do niedawna występujący w brytyjskim klubie Aston Villa, który na łamach "Die Zeit" przyznał się, że jest gejem.   Ujawniam swoją seksualność, ponieważ chciałbym, aby sprowokowało to dyskusję na temat homoseksualizmu wśród zawodowych sportowców. Zdałem sobie sprawę ze swoich preferencji dopiero kilka lat temu, ale nigdy nie czułem wstydu z powodu tego, kim jestem - wyznał Thomas. To pierwszy taki przypadek w niemieckim futbolu, w dodatku ze strony zasłużonego dla reprezentacji piłkarza. Thomas Hitzlsperger zakończył już wprawdzie karierę z powodu kontuzji, ale jego wyznanie to duży krok naprzód w europejskiej piłce nożnej . Zobacz: Znany amerykański piłkarz jest gejem! Pokazał chłopaka Również na naszym krajowym podwórku nie brakuje plotek o piłkarzach-homoseksualistach, włączając w to nazwiska znane z kolorowych gazet. Myślicie, że doczekamy się kiedyś coming outu któregoś z polskich sportowców? Liczymy też na naszych celebrytów... Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem"  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner