Lucyna Malen opowiedziała o chorobie córki
ONS

Córka gwiazdy "Na Wspólnej" zmaga się z ciężką chorobą

Lucyna Malen opowiedziała o chorobie córki
ONS

Serial "Na Wspólnej" już od kilku lat jest jednym z najpopularniejszych tasiemców w telewizji. Widzowie śledzą w nim losy m.in. Lucyny Malec, która wciela się w postać Danuty Zimińskiej. W serialu Malec gra szczęśliwą żonę i matkę dwóch córek. Zobacz: Gwiazdy serialu "Na Wspólnej" świętują jubileuszowy odcinek [FOTO]

Popularna aktorka w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że ży
cie nie rozpieszcza Lucyny Malec. Aktorka rozstała się z mężem i samotnie wychowuje chorą córkę. Dziewczynka cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

- Jakoś daję radę.. Mam inne wyjście? Zatrudniam opiekunkę, panią Jolę, która bardzo mi pomaga przy Zosi. Gdy pracuję, nie martwię się o to, jak dziecko wróci ze szkoły, co zje, itd. A kiedy pani Jola ma wolne, zabieram córkę na spektakl. Siedzi w garderobie, podgląda teatr od kulis i jest szczęśliwa. Cały czas staram się ją rozwijać. Bo chociaż na dziecięce porażenie mózgowe nie ma lekarstwa, to można złagodzić skutki choroby. To kwestia chęci i pieniędzy- wyznaje w rozmowie z "Na Żywo"


Gwiazda "Na Wspólnej" przyznała również, że jej córka jest podopieczną Fundacji "Zdążyć z pomocą", które wspiera ją nie tylko finansowo ale i psychicznie.

Zobacz na Polki.pl: Plan serialu "Na Wspólnej"


Gwiazdy serialu "Na Wspólnej" na planie nowej czołówki:


 

Więcej na temat Na Wspólnej Lucyna Malec
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36