Sylwia Grzeszczak i Liber w ubiegłym roku postanowili się rozstać, jednak od razu zaznaczyli, że ich drogi będą się przecinać na polu zawodowym. Na efekty ich współpracy nie trzeba było długo czekać, ponieważ na listy przebojów trafiła piosenka "Motyle", która okazała się totalnym hitem. Niedawno piosenkarka wspominała, że niebawem odbędzie się premiera jej nowego singla, a teraz, zupełnie niespodziewanie w tej sprawie głos zabrał Liber.

Reklama

Liber opublikował post, a Sylwia Grzeszczak natychmiast skomentowała

Niedawno Sylwia Grzeszczak zaskoczyła radosną nowiną i przekazała, że 17. maja odbędzie się premiera jej najnowszego singla "Och i Ach". Fani nie mogli się tego doczekać, tym bardziej że ostatnia piosenka Grzeszczak "Motyle" była prawdziwym hitem radiowym, który długi czas utrzymywał się na szczycie list przebojów. Fani są niemalże pewni, że "Och i Ach" odniesie podobny sukces. W dniu premiery singla niespodziewanie post opublikował Liber. Okazuje się, że to właśnie on jest autorem tekstu najnowszej piosenki Grzeszczak.

Słyszeliście już nową piosenkę Sylwii Och i Ach i tekst, który napisaliśmy wspólnie z @goya_music? Dajcie znać, jak Wam się podoba
- napisał Liber na Instagramie.

Internauci od razu ruszyli do sekcji komentarzy, przyznając, że singiel Sylwii Grzeszczak jest doskonały!

Genialny singiel
Cudowna już znam prawie cały tekst
To będzie taki sam hit, jak Motyle
- rozpisują się fani.

Co ciekawe, głos zabrała sama Sylwia Grzeszczak i napisała wymownie:

Jak zwykle dobra robota!

Mimo że drogi Sylwii Grzeszczak i Libera się rozeszły, to na polu zawodowym rozumieją się bez słów. Rozstanie muzyków odbiło się szerokim echem, tym bardziej, ze nic nie zwiastowało, że mają takie plany. Liber i Sylwia Grzeszczak w 2015 roku doczekali się córki - Bogny i wydawali się być jedną z najlepiej dobranych par show-biznesu. Całe szczęście ich rozstanie odbyło się w zgodzie, dzięki czemu mogą w dalszym ciągu tworzyć dla fanów nowe "kawałki".

Zobacz także

Podoba się Wam najnowsza propozycja Sylwii Grzeszczak "Och i Ach"?

Reklama

Zobacz także: Liber na wakacjach u boku 22-letniej kobiety. Tego nikt się nie spodziewał

Sylwia Grzeszczak komentuje relację z Liberem po rozstaniu
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama