Robert Lewandowski i Gina Lewandowski
East News

Bayern potwierdza: Lewandowski zmienia klub, w nowym sezonie będzie grać w USA

Robert Lewandowski i Gina Lewandowski
East News

Ale wiadomość! Lewandowski odchodzi z Bayernu Monachium i wkrótce rozpocznie grę w jednym z klubów w Stanach Zjednoczonych- takie informacje za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał słynny niemiecki klub. Fanów Roberta Lewandowskiego uspokajamy, transfer wcale nie dotyczy Polaka! Okazuje się, że z Bayernem Monachium żegna się Gina Lewandowski, która wystąpiła w 114 spotkaniach słynnego klubu. 

Lewandowski komentuje swoje odejście

Ostatni mecz z udziałem 34-letniej sportsmenki odbędzie się 5 maja, Bayern Monachium zmierzy się wówczas z SC Freiburg. Później Gina Lewandowski wróci do USA, gdzie rozpocznie grę w amerykańskiej lidze MLS.

Ostatnie siedem lat było dla mnie fantastyczne. Dorosłam jako zawodnik i człowiek. To był dla mnie zaszczyt przebywać na boisku z tak wspaniałymi piłkarkami i trenować pod okiem największych fachowców- przyznała Gina Lewandowski. 

Gina Lewandowski ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w Lidze Mistrzyń Kobiet oraz dwa puchary niemiec. Kto wie, być może za kilka lat Gina Lewandowski i Robert Lewandowski spotkają się w USA? Przypominamy, że w 2017 roku w jednym z wywiadów Anna Lewandowska przyznała, że być może właśnie tam "Lewy" zakończy swoją karierę piłkarską. 

Marzy nam się Los Angeles- Anna Lewandowska zdradziła w rozmowie z Buisness Insider. Chcielibyśmy tam rozwijać swoje marki. Mam nadzieję, że Robert zakończy karierę właśnie w klubie z Los Angeles.

Gina Lewandowski odchodzi z klubu Bayern Monachium.

Gina Lewandowski na boisku
East News

 

Więcej na temat piłka nożna
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08