Mamy gwiazd

Lewandowska, Wieniawa, Rozenek, Szelągowska, Doda, Siwiec… Jak wyglądają mamy gwiazd? GALERIA 

Mamy gwiazd

Dziś jeden z najważniejszych dni w roku - Dzień Matki! Piękne majowe święto obchodzą wszyscy, również gwiazdy. Jak wyglądają ich mamy, czy są do nich podobne, co o nich dziś mówią? Zobaczcie naszą galerię!

Mama Anny Lewandowskiej

Ania Lewandowska sama jest mamą - na początku maja do jej pierwszej córeczki Klary dołączyła druga, Laura. Trenerka i żona najpopularniejszego polskiego piłkarza ma więc sama powód do świętowania. Ale z pewnością nie zapomni o życzeniach dla swojej mamy - Marii Stachurskiej.

Mama Ani ostatnio sama stała się bohaterką newsów, a to za sprawą filmu, który od jakiegoś czasu realizuje. Mama Ani nakręciła film o Stanisławie Leszczyńskiej, która w czasie wojny trafiła do obozu Auschwitz-Birkenau, gdzie została położną. W nieludzkich warunkach miała odebrać ponad 3 tysiące porodów.

Anna jest z mamy bardzo dumna. Ostatnio pogratulowała jej za pośrednictwem Instagrama.

Maria Stachurska
East News

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała brzuch 17 dni po porodzie. "Długo zastanawiałam się czy to pokazać... "

Mama Julii Wieniawy

Zastanawialiście się po kim Julia odziedziczyła urodę? Jej wspólne zdjęcia z mamą nie pozostawiają wątpliwości. We wrześniu ub. r. Julia Wieniawa, niedługo po rozstaniu z Baronem, pojechała wraz z mamą na wakacje. Na Instagramie Julki pojawiała się wtedy pełna relacja z ich wyjazdu. Na jednym z nagrań widać było Martę Wieniawę w kolorowym stroju kąpielowym.

Mama Julii Wieniawy w bikini

Pani Marta jest dla Julii nie tylko mamą, ale też menedżerką i najlepszą przyjaciółką, a razem wyglądają jak siostry!

Julia Wieniawa z mamą

Mama Marty Manowskiej

Swoją mamą nie tak dawno pochwaliła się również Marta Manowska. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie. Zobaczcie, jak wygląda mama gwiazdy! Podobne?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani! Z wielką radością przedstawiam Wam moją autorską kolekcję #mama, którą stworzyłam specjalnie dla marki @crocodoro , której jestem współzałożycielką. Z okazji zbliżającego się dnia Matki. Ale nie tylko ❤️ Bycie mamą to najbardziej wyjątkowe uczucie. Wiem, że chcesz opowiadać o tym wszystkim, chcesz dzielić się swoim szczęściem... Dzięki biżuterii @crocodoro oznajmisz to całemu światu, każdego dnia! Pokaż jak dumna jesteś z tego, ze jesteś MAMĄ! Bądź szczęśliwa! Bądź blisko! Bądź zawsze! Kolekcja już dostępna na www.crocodoro.pl Dziękuję Mamo ❤️ #mothersday #mother #motherhood

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

 

Mama Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgosia Rozenek-Majdan już lada moment po raz trzeci zostanie mamą. A co mówi o swojej mamie?

Moja mama jest moim najsurowszym krytykiem i jest taką osobą, która wszystko bardzo przeżywa - mówiła kiedyś Małgosia w rozmowie z Magdą Mołek.

Zobaczcie jak wygląda pani Zofia Kostrzewska - wraz z całą rodziną Małgosi:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzinka❤️ #familytime

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Mama Basi Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan, podobnie jak Małgosia, czeka na kolejne maleństwo. W ciąży, jak w całym życiu, może liczyć na wsparcie swojej mamy. Panie mają świetny kontakt. Jakiś czas temu pojawiły się wspólnie na okładce dwutygodnika "Viva!"

 

Mama Dody

Doda ma ze swoją mamą niezwykła więź. Pani Wanda Rabczewska często pojawia się w jej wypowiedziach, czy mediach społecznościowych. Dorota Rabczewska-Stępień uważa, że ma najlepszych rodziców na świecie, a mama wiele zrobiła, by jej córka od dziecka miała poczucie, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. 

Doda z mamą
ONS

W ostatni weekend Dorocie, po długiej przerwie, udało się odwiedzić rodziców:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po 4 miesiącach w końcu odwiedziłam rodziców 😁💜 i wszyscy żyjemy 😎

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Mama Roksany Węgiel

Dla rodziny Roksany Węgiel tegoroczny Dzień Matki ma z pewnością wyjątkowy wymiar. Na początku roku mama Roksany urodziła swoje trzecie dziecko - Tymoteusza. Zobaczcie, jak Roksana wygląda z mamą i tatą:

Roksana Węgiel z rodzicami

 

Mama Natalii Siwiec

Mama Natalii Siwiec sama prowadzi profil na Instagramie i ma całkiem sporo grono obserwujących. Patrząc na zdjęcia pani Liliany nikt chyba nie ma wątpliwości po kim Natalia odziedziczyła urodę:

Natalia Siwiec z mamą

 

Mama Martyny Wojciechowskiej

Mama Martyny, tuż przed Dniem Matki świętowała swoje wielkie święto - 70. urodziny. Jak pisze Wojciechowska, mama to dla niej największa inspiracja i "wsparcie przez wszystkie lata jej szaleństw".

Mama od najmłodszych lat wspierała mnie w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Jestem Jej za to wdzięczna i zdaję sobie sprawę, że jestem po prostu szczęściarą, bo MAM ABSOLUTNIE WYJĄTKOWĄ MAMĘ - napisała.

Zobaczcie: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MOJA KOCHANA MAMA MA DZIŚ 70. URODZINY!❤️❤️❤️ Kto chce złożyć Joasi życzenia?Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw. Mama jest królową dbania o dom i przygotowuje najlepsze obiady na świecie. Domowe ognisko i „zaopiekowanie” rodziny zawsze było Jej największą pasją. A z drugiej strony ja: totalny szaleniec, który długo w jednym miejscu nie usiedzi. No i kompletnie nie umiem gotować🙈 Ale Mama od najmłodszych lat wspierała mnie w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Jestem Jej za to wdzięczna i zdaję sobie sprawę, że jestem po prostu szczęściarą, bo MAM ABSOLUTNIE WYJĄTKOWĄ MAMĘ! Mam nadzieję, że dla swojej córki będę takim samym wsparciem🙏🏻 MAMO, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!❤️ M. 📸 Olga Majrowska #loveyoutothemoonangback #bestmum #love #happybirthday

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 

Mama Doroty Szelągowskiej

Mamy niektórych gwiazd same są gwiazdami. Tak jest w przypadku Doroty Szelągowskiej i jej mamy Katarzyny Grocholi, pisarki bestselerów. Choć stosunki obu pań nie zawsze były idealne, od kiedy na świecie pojawiła się córka Wanda, kontakty dziennikarki z mamą poprawiły się.

Cieszę się, że jesteśmy we trzy - wyznała Szelągowska w jednym z wywiadów. 

Dorota Szelągowska z mamą, Katarzyną Grocholą:

 

Mama Lary Gessler

Na koniec znana mama swojej znanej córki, która już niebawem sama stanie się mamą. Czyli Magda Gessler, jako mama Lary i przyszła babcia! W rozmowie z "Fleszem" restauratorka przyznała ostatnio, że już nie może się doczekać, aż jej pierwszy wnuk pojawi się na świecie.

East News

Złożyliście już życzenia mamom?

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01