Wojewódzki kpi z Bałon
ONS

Kuba Wojewódzki nabija się z otyłości Ani Bałon

Wojewódzki kpi z Bałon
ONS

Kuba Wojewódzki jest jednym z baczniejszych obserwatorów show-biznesu. Wszystkie swoje spostrzeżenia w tym temacie opisuje w swoich felietonach dla "Polityki". W ostatnim numerze tygodnika oberwało się m.in. Annie Bałon, która od września będzie miała swój kącik w "Dzień Dobry TVN". Zobacz: Anna Bałon miała schudnąć, a przytyła jeszcze bardziej

Uczestniczka programu ostatnimi czasy sporo przytyła. Jednak na jesień postanowiła wziąć się za siebie i na oczach telewidzów będzie zrzucać zbędne kilogramy. W rubryce "Mea Kulpa" Kuba postanowił skomentować medialny powrót byłej modelki.

- Po niesamowitym sukcesie w programie "Top Model" oraz brawurowym sukcesie w prowadzeniu tego programu supermodelka Anna Bałon znowu wraca do mediów. Jej podstawowym sukcesem była chęć odniesienia sukcesu i wreszcie się udało. Anna będzie odchudzać się wraz z widzami programu "Dzień Dobry TVN". Podzieli się z nami tym, co ma najcenniejszego. Wagą - napisał dziennikarz.


Przypomnijmy, że Ania w ciągu trzech miesięcy chce zgubić ok. 18 kilogramów. Ciekawe, czy gdy Bałon osiągnie swój cel, Kuba zauważy zmianę?

Zobacz: Otyła Bałon: Wiem wszystko o diecie i odchudzaniu

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Anna Bałon
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33