Kuba Wojewódzki i Angelika Wątor są parą?

Kuba Wojewódzki przyłapany na randce z piękną blondynką! To gwiazda sportu!

Kuba Wojewódzki i Angelika Wątor są parą?

Czy serce Kuby Wojewódzkiego jest ponownie zajęte? Król TVN został przyłapany na randce z piękną blondynką! Wczoraj sam opublikował z nią zdjęcie w jednej ze swoich knajp. Towarzyszył im również Piotr Stramowski. Czy piękna Angelika Wątor to nowa dziewczyna showmana? Spójrzcie tylko na te zdjęcia! 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki farbuje włosy? Dziennikarz odpowiedział! Brawa za szczerość

Kuba Wojewódzki i Angelika Wątor są parą? 

Kuba Wojewódzki uwielbia otaczać się pięknymi kobietami, jednak w ostatnim czasie nie potwierdził oficjalnie czy jego serce jest zajęte. Jeszcze kilka miesięcy temu media żyły plotkami, że może dziennikarz i Anna Mucha ponownie się zejdą, jednak pomimo tego, że sami podsycali te doniesienia, okazało się, że serce pięknej aktorki należy do Jakuba Wonsa. 

W sieci pojawiły się właśnie zdjecia Kuby Wojewódzkiego z piękną blondynką. Wczoraj sam również opublikował wspólne zdjęcie na swoim Instagramie, a z opisu, który dodał wynikałoby, że tylko się przyjaźnią. Jednak zdjecia zrobione przez paparazzi wskazują na coś innego. 

Zobacz także: Anna Mucha znowu jest zajęta! Spotykała się z Kubą Wojewódzkim i Marcelem Sorą. Teraz jej miłością jest Jakub Wons

Kobieta, z którą spotkał się Kuba Wojewódzki to Angelika Wątor - gwiazda szermierki. 

Kuba Wojewódzki i Angelika Wątor są parą?

Kuba Wojewódzki i Angelika Wątor są parą?

Kim jest Angelika Wątor - czy to nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego? 

Angelika Wątor jest wybitną postacią w świecie polskiej szermierki. Aktualnie ma 26 lat, ale jej przygoda ze sportem trwa już od najmłodszych lat. Reprezentantka Polski ma na swoim koncie wiele sukcesów, m. in. złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Baku w 2015 roku, który w 2019 roku wystawiła na licytację aby zdobyć pieniądze na udział w kolejnych Pucharach Świata. Jest również srebrną medalistką Mistrzostw Świata oraz trzykrotną brązową medalistką Mistrzostw Europy. 

W ubiegłych latach studiowała aż dwa kierunki jednej na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz psychologię w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Jest modelką a także żołnierzem! 

 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10