Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kuba Wojewódzki o udziale Edyty Górniak na Eurowizji
ONS
Newsy

Wojewódzki o kandydaturze Górniak na Eurowizję: TVP będzie pluć sobie w brodę

Po czyjej jest stronie?

Konkurs Eurowizji wzbudza wiele emocji, a wszystko za sprawą naszej reprezentantki Moniki Kuszyńskiej. Tak naprawdę mało kto spodziewał się, że to będzie właśnie ona. Dodatkowo Edyta Górniak wydała na Facebooku oświadczenie, że bardzo chciała jechać do Wiednia, ale Telewizja Publiczna odrzuciła jej propozycję. Zobacz: Górniak chciała jechać na Eurowizję: Zgłosiłam swoją gotowość. TVP ODRZUCIŁA jej propozycję!

Kubie Wojewódzkiemu
najwidoczniej też repertuar byłej wokalistki Varius Manx nie odpowiada. W najnowszym felietonie w "Polityce" showman postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat konkursu piosenki europejskiej. Dziennikarz ewidentnie kpi z decyzji TVP sugerując, że mogła dokonać lepszego wyboru, mając oczywiście na myśli Edytę Górniak. Wspomniał też o tym, że jest ona najwyżej utytułowaną wokalistkę śpiewającą na Eurowizji:

Edyta Górniak, najwyżej notowana polska uczestniczka Eurowizji, chciała ponownie wybrać się na ten prestiżowy konkurs. Niestety, napisana przez nią piosenka nie spodobała się jury na Woronicza i wybrano kogoś innego. Jeśli znowu wygra jakaś mutacja Conchity Wurst, to poczujemy, co to znaczy pluć sobie w brodę.

Kibicujecie Monice?

Zobacz: Monika Kuszyńska - Wiary nie straciłam nigdy
 
 

Górniak z Allanem i tajemniczym mężczyzną na zakupach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dlaczego Edyta Górniak nie jedzie na Eurowizję?
ONS
Newsy
Dlaczego Górniak nie jedzie na Eurowizję? Prawdziwe powody zdradził znany dziennikarz i rzecznik TVP
Telewizja miała poważny powód, żeby odrzucić jej ofertę

Kilka dni temu Edyta Górniak zaskoczyła swoich fanów. Poinformowała wszystkich, że z racji swojego jubileuszu chciała pojechać na Eurowizję do Wiednia, jednak TVP odrzuciła jej ofertę, wybierając innego artystę. Przypomnijmy: Górniak chciała jechać na Eurowizję: Zgłosiłam swoją gotowość. TVP ODRZUCIŁA jej propozycję! Edyta nie podała powodów takiej decyzji TVP, ale są one do przewidzenia. Jak mówi Marek Sierocki w SHOW diwa spóźniła się ze złożeniem swojej oferty, dlatego komisja musiała ją odrzucić w wyborze: Pod koniec roku przeprowadzałem z Edytą wywiad. Rozmawialiśmy o sylwestrze. W pewnym momencie okazało się, że nadchodzący rok jest dla niej rokiem jubileuszowym. Zapytałem więc, cz z tej okazji nie myśli o tym, żeby wziąć udział w Eurowizji. Kilka dni później zadzwoniła i stwierdziła, że bardzo chciałaby pojechać. Zatelefonowałem do Redakcji rozrywki w TVP, ale usłyszałem od nich, że wybrano już innego artystę . Od razu ją o tym powiadomiłem - mówi dziennikarz Zobacz: Edyta Górniak wylatuje do Australii! Czy wróci jeszcze do Polski? Rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki, w Twoim Imperium przyznaje, że nie dostał żadnych sygnałów od Edyty w tej sprawie: Sygnały od Pani Edyty, że jest zainteresowana Eurowizją, dotarły do nas za późni o id osób postronnych . Ani jej menadżer, ani ona sama nie zwrócili się do nas z taką propozycją - przekonuje Szkoda? Polskiego reprezentanta poznamy już dziś o godzinie 18:30. Zobacz: Doda jednak pojedzie na Eurowizję? Podpis pod angielską wersją "Riotki" nie pozostawia złudzeń   Edyta Górniak na Sylwestrze:

Edyta Górniak o świadomości fanów
ONS
Newsy
Przerost formy nad treścią? Górniak przekonuje: Czuję się odpowiedzialna za rozwój świadomości młodego pokolenia
Co miała na myśli?

Edyta Górniak w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji chciała fanom sprawić ogromną niespodziankę - wystąpić na Eurowizji. Niestety, spóźniła się ze swoją ofertą. Przypomnijmy: Górniak chciała jechać na Eurowizję: Zgłosiłam swoją gotowość. TVP ODRZUCIŁA jej propozycję! Diwa ma jednak wiele planów, a z okazji jubileuszu postanowiła zrobić podsumowanie i przypomnieć wszystkim, jak wielki ma wpływ na ludzi. W rozmowie z onet.pl piosenkarka zdradziła, jakie ma cele przed sobą na kolejne lata kariery. Górniak mierzy bardzo wysoko : Czuję się odpowiedzialna za rozwój świadomości i uwrażliwianie młodego pokolenia. Kiedyś to pokolenie będzie przecież wybierało prezydenta, będzie decydowało o przyszłości naszego kraju. Ludzie niezmiennie chcą czerpać inspiracje, wzorce i siłę od swoich idoli. Dlatego co najmniej z rezerwą podchodzę do wykonawców, którzy stając na scenie, cynicznie demoralizują młodzież - przekonuje Rozwój świadomości? Brzmi ciekawie Zobacz: Górniak o Krupie: Zorientowałam się, że to były źle ulokowane uczucia dzień przed ślubem   Edyta Górniak z tajemniczym mężczyzną na kolacji:

Rinke Rooyens i Edyta Górniak. Edyta Górniak jedzie na Eurowizję 2014
ONS
Newsy
Rinke Rooyens: Edyta Górniak przygotowuje się do Eurowizji
Ups... zdradził jej niespodziankę?

W ubiegłym tygodniu jako pierwsi poinformowaliśmy was, że TVP złożyło Edycie Górniak propozycję udziału w tegorocznej Eurowizji . Nasze doniesienia poniekąd potwierdziła sama gwiazda, która na Facebooku zapytała wprost fanów o to, czy powinna jechać. Teraz całą sprawę skomentował Rinke Rooyens , mówiąc w skrócie - producent "The Voice of Poland". Zobacz: TVP chce wysłać Górniak na Eurowizję! Znamy szczegóły Okazuje się, że Edyta zrezygnowała z udziału w muzycznych programach, ponieważ nie tylko nagrywa nową płytę, ale też bardzo poważnie bierze pod uwagę występ na Eurowizji w Danii . - Edyta powiedziała mi, że chce wziąć udział w Eurowizji i na tym się teraz chce skupić - mówi Rooyens "Fleszowi". Magazyn skontaktował się w tej sprawie z Telewizją Polską. Stacja potwierdziła, że rozmowy z Edytą trwają , ale jej udział wcale nie jest przesądzony. - Mamy wielu chętnych, a Edyta nie jest jedyna . Dopiero w lutym wybierzemy reprezentanta - wyjaśnia "Fleszowi" osoba z TVP. Strach pomyśleć, co będzie, jak do Kopenhagi wyślemy "plan B TVP", czyli Nataszkę Urbańską . Już wstydzimy się na zapas. Zobacz: TVP chce wysłać Nataszę na Eurowizję! Pod uwagę biorą też... Tak Edyta Górniak oczarowała publiczność podczas sylwestrowego wykonania "To nie ja byłam Ewą":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner