Edyta Górniak pokazała jak schudła
ONS

Górniak chciała jechać na Eurowizję: Zgłosiłam swoją gotowość. TVP ODRZUCIŁA jej propozycję!

Edyta Górniak pokazała jak schudła
ONS

Wszyscy polscy fani Eurowizji czekają na 9 marca. kiedy to TVP na specjalnej konferencji ogłosi reprezentanta Polski na konkurs w Wiedniu. Od kilku dni w sieci krąży informacja, że to Edyta Górniak pojedzie na festiwal do Wiednia. Diwa właśnie przed chwilą wydała oświadczenie w tej sprawie:

Od czasu mojego wystąpienia na Eurowizji prawie w każdym kolejnym roku wracały do mnie zapytania - czy wrórę. Zapytania od publiczności, od Telewizji Polskiej, a także samych nawet dziennikarzy z Naszego kraju i z krajów europejskich.

Niezrozumiałe jest wciąż dla mnie, choć piękne, jak trzyminutowe wystąpienie mogło z taką siłą zapaść w pamięci tylu ludzi i na tak długo... Przyjmuję to z pokorą i Wielkim Szczęściem.

Przez wszystkie kolejne lata odmawiałam udziału z różnych powodów. Głównie jednak z obawy i presji, iż musiałabym przywieźć Eurowizję do Polski. Musiałabym jechać dla Nas po zwycięstwo.

 

Zobacz: Górniak 15 lat temu w hiszpańskiej telewizji. Wtedy cała Europa leżała u jej stóp


Pod koniec ubiegłego roku, rozmowa z Markiem Sierockim dotycząca mojego Roku Jubileuszowego zainspirowała mnie..

Po 20 latach nieustających zapytań podjęłam wreszcie przełamującą dla mnie samej decyzje.

Moi Drodzy, mija 25 lat od mojego debiutu. Wielu rzeczy w wokalistyce muszę jeszcze się nauczyć, lecz swoją siłą i starannością doprowadziłam do tego, że powstał niezwykły utwór. Utwór, który komponuje się zarówno z moją wrażliwość muzyczną, jak i dzisiejszymi upodobaniami.

W pierwszym tygodniu stycznia zdecydowałam, że właśnie Rok Jubileuszowy jest tą jedyną i najpiękniejszą okazją do zamknięcia pewnej niezwykłej dla Nas historii.. Zgłosiłam swoją gotowość na ręce Marka Sierockiego. Po miesiącu wróciła do mnie informacja, iż Dyrektorzy artystyczni TVP 1 wybrali inną osobę, co przyjęłam z jak największą pokorą.
Chciałam podarować Wam piękną niespodziankę w tym szczególnym roku, ale .. będą inne


Utwór naturalnie dołączy do mojego Albumu jako bonus truc
k - pisze Edyta
 

Szkoda?

Zobacz: W konflikcie Górniak i Sablewskiej chodzi o ogromne pieniądze. Maja: Jestem wdzięczna Edycie za...

Edyta Górniak na obiedzie:

Więcej na temat Edyta Górniak Eurowizja
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59