Kuba Wojewódzki żartuje z Andrzeja Dudy
ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki znowu kpi z Andrzeja Dudy! Tym razem wykorzystał informacje o jego córce...

Kuba Wojewódzki znowu kpi z Andrzeja Dudy! Tym razem wykorzystał informacje o jego córce...

Kuba Wojewódzki znowu śmieje się z Andrzeja Dudy. Dziennikarz, by zakpić w swoim felietonie z prezydenta, wykorzystał ostatnie informacje o jego córce. Kinga Duda wystąpiła bowiem w sesji zdjęciowej. Kuba porównał jej karierę jako modelki do sukcesów Igi Lis, która została ostatnio doceniona przez znany w branży modowej portal Models.com i wystąpiła w pokazie MMC.
Jak Kuba Wojewódzki porównał kariery Igi i Kingi?

Oto kolejny pojedynek. Wielcy ojcowie i ich popularne córki. Kinga Duda i Iga Lis zadebiutowały ostatnio z sukcesem na wybiegu. Modelka to osoba, która sobą reklamuje pomysły innych. Pod tym względem w rodzinie prezydenta jest to już tradycja - napisał w swoim felietonie dla Polityki.

To nie pierwszy raz kiedy Kuba Wojewódzki naśmiewa się z prezydenta. Andrzej Duda jest ostatnio częstym bohaterem jego felietonów.
 

Zobacz: Kuba Wojewódzki znów ostro o prezydencie Dudzie. Czego "nie wyniósł z domu"?

 

Kuba Wojewódzki ostro o prezydencie.

 

Andrzej Duda jest częstym bohaterem kpin Kuby Wojewódzkiego.

 

Kuba Wojewódzki w różowej koszuli, Andrzej Duda w garniturze
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki ponownie "zaprasza" prezydenta do show: "Panie Jarku, pan puści Andrzeja!"
Kuba Wojewódzki ponownie "zaprasza" prezydenta do show: "Panie Jarku, pan puści Andrzeja!"

Kuba Wojewódzki ponowił swoje zaproszenie dla prezydenta Andrzeja Dudy . Dziennikarz już po raz kolejny stara się o wizytę prezydenta w swoim talk-show. Ponieważ jego słowa zachęty nie skutkują, showman postanowił sięgnąć po bardziej radykalne środki. Wojewódzki poprosił o zgodę na wizytę prezydenta w jego programie... Jarosława Kaczyńskiego! Myślcie, że tym razem się uda? Wojewódzki ponawia zaproszenie prezydenta Dziennikarz swój wtorkowy program tradycyjnie już rozpoczął od odniesienia się do sytuacji politycznej. Showman nie kryje się ze swoimi poglądami politycznymi i nie szczędzi uszczypliwości kierowanych w stronę rządzących. Tak było i tym razem: Od wielu tygodni, chyba od 14 tygodni, zapraszamy naszego najważniejszego, pierwszego obywatela, pana Andrzeja Dudę do nas na kanapę i wielu dziennikarzy mówi mi, że ja źle adresują prośbę. Wy pewnie tego nie pamiętacie. Kiedy ja byłem młody, jak się wychodziło na podwórko, to się wołało do okna: proszę pani, Jacek wyjdzie, czy tam Mietek wyjdzie na podwórko? - zażartował dziennikarz. Puenta była jednak bardziej dosadna. Wojewódzki najwyraźniej uznał, że skoro prezydent Andrzej Duda nie chce pojawić się w jego show, to o zgodę na jego wizytę powinien poprosić samego Jarosława Kaczyńskiego:   Panie Jarku, pan puści Andrzeja, pobawimy się razem. Pan puści Andrzeja na podwórko, nie zrobimy mu krzywdy. Już sam sobie zrobił wystarczająco - stwierdził Kuba Wojewódzki. Uważacie, że prezydent przyjmie propozycję Wojewódzkiego?   Zobacz też: Andrzej Duda w kontrowersyjnej bluzie. Prezydent promuje markę, która nie uznaje Unii Europejskiej?    

Kuba Wojewódzki w różowej koszuli, Andrzej Duda w garniturze
East News
Newsy
Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w show Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego?
Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w show Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego?

Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego , który w pierwszym odcinku po wakacjach zaprosił głowę państwa do swojego show . Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, stacja TVN nie wysłała oficjalnego zaproszenia, ale nawet gdyby tak się stało, to szanse, że odpowiedź będzie pozytywna są bardzo małe. Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta stwierdziła bowiem, że prezydent nie pasuje do rozrywkowego programu. Andrzej Duda nie przyjdzie do show Kuby Wojewódzkiego - Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki”. Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu - powiedziała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska. Wygląda więc na to, że prezydent nie podziela entuzjazmu Kuby Wojewódzkiego, który uznał, że jego program jest świetnym miejscem, żeby porozmawiać o swoich poglądach. Czyżby Kuba Wojewódzki liczył, że pojawienie się Andrzeja Dudy przyniesie mu milionową widownię, tak jak było w przypadku kiedy jego zaproszenie przyjął były prezydent Bronisław Komorowski ? Odcinek z jego udziałem przyciągnął aż 2,1 mln widzów. To był to rekord wiosennej ramówki show. -  Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my- Kuba Wojewódzki apelował do prezydenta Andrzeja Dudy. Żałujecie, że prezydent nie pojawi się w programie Kuby?   Zobacz również: Kuba Wojewódzki zapytał Jarosława Kuźniara o Kamila Durczoka: "Cieszysz się, że odszedł?"   Prezydent Andrzej Duda Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki

Newsy
Paulina Młynarska ostro o Kubie Wojewódzkim: Z bezlitosnej „szydery” zrobiłeś swój szyld
Paulina Młynarska ostro o Kubie Wojewódzkim: Z bezlitosnej „szydery” zrobiłeś swój szyld

Paulina Młynarska ostro skrytykowała Kubę Wojewódzkiego za aferę z Jerzym Zelnikiem w roli głównej . Dziennikarka nie pozostawiła na showmanie suchej nitki w swoim felietonie opublikowanym na łamach portalu onet.pl. Paulina Młynarska zaczyna swój tekst bardzo mocnym słowami:   Podpucha, której obaj z Mikołajem Lizutem się dopuściliście wobec Jerzego Zelnika nie obnaża niczego, poza waszym okrucieństwem i megalomanią. Dziennikarka przyznaje, że wysłuchała słynnej rozmowy ze znanym aktorem, w której miał on wysyłać Artura Barcisia na wcześniejszą emeryturę za to, że nie popiera prezydenta Andrzeja Dudy.  Jednak Paulina Młynarska nie potępia Jerzego Zelnika tak jak wielu aktorów. Podkreśla, że sama nieomal się nabrała na, zmontowany według niej, materiał. Paulina Młynarska o "Idolu" i Kubie Wojewódzkim Dziennikarka jednak nie skupia się na samej sprawie Jerzego Zelnika, lecz bohaterem jej felietonu jest Kuba Wojewódzki.  Paulina Młynarska zarzuca dziennikarzowi, że to właśnie za jego sprawą w mediach wszechobecne stały się bezczelność, brutalność i szyderstwo:   „Idol”, to był pierwszy taki w polskiej TV format, w którym role i relacje między jurorami a uczestnikami były precyzyjnie rozpisane już na wstępie. Brutalny lincz uczestników miał przyciągać widownię. Nie był on, jak twierdzi Kuba, buntowniczym poszukiwaniem alternatywy dla ugrzecznienia, którym grzeszyła telewizja sprzed lat, tylko założeniem scenariuszowym obliczonym na komercyjny efekt. Przypomnijmy, że Kuba Wojewódzki był najsurowszym z jurorów tego popularnego show muzycznego - do tej pory znany jest ze swojego ostrego języka. Paulina Młynarska zarzuca mu, że to był jego sposób na zrobienie kariery:   (...)o ile pozostali jurorzy „Idola” bazowali w swych ocenach na  profesjonalnej wiedzy i dorobku w dziedzinie muzyki...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner