Party Stories
Kuba Wojewódzki znowu kpi z Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki znów kpi z Małgorzaty Rozenek. Tym razem chodzi o jej biust!

Co napisał w swoim felietonie?

Kuba Wojewódzki znany jest z ciętego języka. Najczęściej ofiarami jego ostrych wypowiedzi padają gwiazdy stacji TVN. Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek. Kuba Wojewódzki wielokrotnie zapraszał ją do swojego programu, ale ona zawsze mu odmawiała.

Nic dziwnego, że teraz Małgosia Rozenek jest częstą bohaterką jego złośliwych felietonów. Tym razem Wojewódzki poruszył temat biustu Małgorzaty, o którym po pokazie Paprocki&Brzozowski mówiła cała Polska. Pojawiły się bowiem sugestie, że Rozenek powiększyła sobie biust.

“Radosław Majdan – biznesmen, były bramkarz, twórca zapachów oraz literat – ujawnił kolejną zaletę. Sprawia magicznie, że jego partnerkom rosną biusty. Wcześniej zmysłowym poligonem jego daru była Doda, obecnie Małgorzata Rozenek”, napisał Wojewódzki.

O co chodzi? Wiele lat temu, gdy Doda spotykała się jeszcze z Radkiem Majdanem, pojawiły się informacje, że gwiazda powiększyła sobie biust. Doda spytana o to, powiedziała: “Radziu masował, więc urosły”.Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek
Newsy
Wojewódzki znów atakuje Rozenek i nawiązuje do jej udziału w "Azja Express"!
Co napisał?

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza Małgorzacie Rozenek. W nowym felietonie dla "Polityki" dziennikarz znów zaatakował gwiazdę TVN, która wydała niedawno książkę "Perfekcyjne maniery". Co tym razem napisał?   Kuba Wojewódzki ostro o książce Małgorzaty Rozenek Wygląda na to, że Kuba i Małgorzata prowadzą otwartą wojnę w show-biznesie. Po głośnym wywiadzie Wojewódzkiego, w którym poruszał wątki osobiste z życia gwiazdy , Rozenek postanowiła go pozwać. Niedługo Kuba i Małgorzata spotkają się w sądzie, gdzie prezenterka będzie walczyć o sto tysięcy odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych. Kuba jednak nie odpuszcza i wbija kolejną szpilę Rozenek: Za nami premiera kolejnej książki Małgorzaty Rozenek. Tym razem perfekcyjna Małgorzata opowie nam, jak zachowywać się kulturalnie, jak ułożyć sobie dobre relacje z ludźmi oraz jak stworzyć spójny wizerunek. Czyli o wszystkim, co jej nie wyszło w programie "Azja Express". Nie mogę doczekać się książki Steviego Wondera "Jak nie przejeżdżać na czerwonym" - pisze Kuba Wojewódzki. Czy Małgorzata tym razem odpowie?   Zobacz także: Savoir vivre w restauracji. Najważniejsze zasady   Małgorzata Rozenek wydała niedawno nową książkę.   Kuba Wojewódzki znów wbił jej szpilę.      

Kuba Wojewódzki w marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki bardzo OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Przesadził?
"Grają nieczysto", mówi o Małgosi i Radku!

Kuba Wojewódzki ostro o Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie! Dziennikarz udzielił szczerego wywiadu magazynowi dla panów "Playboy". Warto zaznaczyć, że showman prawie nigdy nie godzi się na tego typu rozmowy, ale tym razem zrobił wyjątek.   Kuba Wojewódzki w Playboyu o Małgorzacie Rozenek i Radku Majdanie Oczywiście nie zabrakło pytań o "Azja Express", w którym bierze udział jego dziewczyna, Renata Kaczoruk. Jak na razie modelka jest czarnym charakterem, a fani Małgosi Rozenek i Radka Majdana właśnie ją obwiniają o to, że para odpadła z show. Dlaczego? Radek w jednym z odcinków pomógł Renacie i jej koleżance Weronice z transportem, ale gdy nadarzyła się okazja, żeby się za to odwdzięczyć, modelka zrobiła wszystko, żeby Radek i Małgosia nie wsiedli na pakę samochodu, którym jechała Renata. ​ Wtedy piłkarz skomentował jej zachowanie: Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? Jak widać Kubie Wojewódzkiemu się to nie spodobało, czemu dał wyraz w najnowszym wywiadzie. Dziennikarz broni Renaty: Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. K oleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w...

Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek
Newsy
Kuba Wojewódzki udziela „dobrych” rad Małgorzacie Rozenek
Nie za ostro?

W minionym tygodniu odbyła się jedna z największych imprez w branży mediowej - konferencja ramówkowa TVN , na której pojawiają się wszystkie największe gwiazdy stacji. W tym roku zabrakło na niej Małgorzaty Rozenek , której program „Piekielny hotel” nie odniósł spektakularnego sukcesu. Fakt ten nie umknął oczywiście Kubie Wojewódzkiemu , który na łamach "Polityki" skomentował to w typowy dla siebie sposób. Showman udzielił także rad swojej koleżance, z którą nie jest w najlepszych relacjach: Stacja TVN zaprezentowała nową ramówkę. Wielką nieobecną była Małgorzata Rozenek, której z sympatii udzielę kilku rad. Bycie gwiazdą to przejaw nie tylko ciała, ale i ducha. Bycie gwiazdą i gwiazdorzenie ma ze sobą tyle wspólnego co moralność i moralizatorstwo. I najważniejsze. Jakkolwiek będziesz się starała, widzowie i tak nie są idiotami. Kuba jak zawsze złośliwy - jak widać perspektywa ślubu z Renatą Kaczoruk - nie złagodziła ciętego języka niepokornego showmana. Zobacz: Kuba Wojewódzki znów kpi z Małgorzaty Rozenek. Tym razem chodzi o jej biust!                  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner