Kuba Wojewódzki i Monika Olejnik byli gośćmi na krakowskim ślubie Edwarda Miszczaka oraz Anny Cieślak. Zgodnie z wolą pary młodej gwiazdy stacji TVN nie dzieliły się w sieci żadnymi zdjęciami z uroczystości, ale już po - chętniej! Zabawa była udana?

Reklama

Kuba Wojewódzki o ślubie Miszczaka i Cieślak: "Było pięknie"

Wśród prawie 200 gości na ślubie aktorki Anny Cieślak i dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka nie mogło zabraknąć "króla TVN" - Kuby Wojewódzkiego. Tuż po tym wydarzeniu prezenter pochwalił się drogą stylizacją w sieci i podsumował ślub jednym zdaniem:

Właśnie wróciłem ze ślubu... Było pięknie a ja byłem drogo ubrany???? Dobranoc.

Zapytany zaś o prezent dla szefa, Edwarda Miszczaka, Kuba odpowiedział żartobliwie:

Cyfrowy Polsat na rok... ????????

Monika Olejnik biega po ślubie Miszczaka i Cieślak

Zabawa zabawą, ale Monika Olejnik tuż po ślubie nie mogła odpuścić porannego treningu. Tym bardziej w urokliwym Krakowie, gdzie odbyła się ceremonia.

„Krakowski Spleen” #kultura #sport #zdrowie #odporność dają nam #wolność ???? #kraków #wisła #trening - napisała Monika Olejnik na Instagramie, cytując również hit Maanamu "Krakowski Spleen".

Na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak (zobaczcie piękną kreację panny młodej) Monika Olejnik bawiła się m.in. w towarzystwie Piotra Kraśki, z którym współprowadziła ostatnio koncert z okazji 20-lecia TVN 24 na Sopot TOP of The TOP Festival 2021. Ich żarty z rządu przeszły do historii!

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama