Kuba Wojewódzki o programie
ONS

Wojewódzki szczery jak nigdy: Lubię przesadzać i bywam w tym głupi

Kuba Wojewódzki o programie
ONS

Kuba Wojewódzki rzadko udziela długich wywiadów. Wyjątek zrobił niedawno, gdzie zabrał głos w wielu nurtujących jego fanów sprawach. Dziennikarz TVN wypowiedział się również na temat pogrzebu Anny Przybylskiej. Jego słowa wywołały prawdziwą burzę w internecie. Przypomnijmy: "Niech Bóg przeprosi Jarka, że zabrał matkę jego dzieci"

Kuba opowiedział również o pracy nad show w TVN. Często zarzuca się mu, że w programie stara się być największą gwiazdą, a jego goście schodzą na dalszy plan. Gwiazdor przyznaje, że lubi wprawiać gwiazdy w zakłopotanie, ale nigdy nie działa przeciwko nim:

Lubię przesadzać i bywam w tym głupi. Lubię szukać granic, których nie szukają inni autorzy. Stawiać moich gości w sytuacjach, w których nigdy nie byli stawiani. Czasami detronizować ich na kilkanaście minut. Zabrać tę politurę gwiazdorstwa. Ale nigdy nie działam przeciwko nim. Tylko razem z nimi. Nie robiłbym tego programu 13 lat, gdyby zarzut był prawdziwy. Talk-show to wariacja na temat rozmowy - mówi Kuba w rozmowie z gazeta.pl


Oglądacie show Kuby?

Zobacz: Wojewódzki pierwszy raz tak szczerze o Figurskim. Ma dla niego jedną radę
Kuba Wojewódzki z dziewczyną na premierze:

Więcej na temat Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12