Ewa Farna w All Together now. Kto wygrał?
1/4
Ewa Farna w All Together now. Kto wygrał?

 

Pierwsza edycja programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" dobiegła końca. Zwycięzca został wybrany przez jury, na czele którego stała Ewa Farna. W stuosobowej grupie jurorów pojawili się jeszcze, m.in.  Anja Orthodox (wokalistka Closterkeller), Nick Sinckler, Conrado Yanez, Saszan, Ramona Rey, Madox czy Stanisław Karpiel-Bułecka. W finale o wygraną walczyło 12 kandydatów i jeden z nich okazał się bezkonkurencyjny...

 

Zobacz, kto wygrał pierwszą edycję programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" i jak zareagował na zwycięstwo!

 

Zobacz: Czy "Pszczółka Maja" poniesie całą setkę jurorów "Śpiewajmy razem. All Together Now"? ZOBACZ!

2/4
ALL together now zwycięzca programu
Instagram

 

Pierwszą edycję "Śpiewajmy Razem. All Together Now" wygrał Mateusz Łopaciuk. W nagrodę otrzymał aż 100 tysięcy złotych! Jego wykonanie najbardziej spodobało się jurorom i głosowało na niego aż 94 osoby. W finale Mateusz wykonał utwór Nirvany Smells Like Teen Spirit. Potem zachwycił jeszcze raz w dogrywce, śpiewając Przeżyj to sam Lombardu. Myślicie, że przed Mateuszem wielka kariera?

 

 

3/4
Śpiewajmy razem. All together now - opinie, oglądalność

 

Kolejne miejsca w programie "Śpiewajmy Razem. All Together Now" zajęli:  Natalia Zaręba i Mariusz Suchożebrski. Wykonali oni utwory Odkryjemy miłość nieznaną, Alicji Majewskiej oraz Legendary Welshly Arms. 

 

 

4/4
Opinie o Śpiewajmy Razem. All together now

 

Oglądaliście pierwszą edycję programu "All together now"? Uważacie, że Mateusz Łopaciuk zasłużył na zwycięstwo?

Więcej na temat nowe show Polsatu Ewa Farna