Piotr Ogiński i Monika Dąbrowska w finale Hell's Kitchen
POLSAT

Z OSTATNIEJ CHWILI: Znamy zwycięzcę drugiej edycji Hell's Kitchen!

Piotr Ogiński i Monika Dąbrowska w finale Hell's Kitchen
POLSAT

Za nami wielki finał programu "Hell''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''s Kitchen. Piekielna kuchnia". Show zadebiutowało w Polsce wiosną i odniosło ogromny sukces. Producenci postanowili zatem wyprodukować kolejną edycję, która cieszyła się również dużym sukcesem, głównie dzięki prowadzącemu - Wojciechowi Modestowi Amaro. Zobacz: Szok! Wściekły Amaro wyszedł z kuchni

Do rywalizacji stanęli ludzie, których pasją jest gotowanie, a troje z nich znalazło się w dzisiejszym, finałowym odcinku. Byli to: Piotr Ogiński, Monika Dąbrowska i Paulina Kantak. Finałowy odcinek programu wspólnie z gospodarzem poprowadziła Paulina Sykut. Niestety po pierwszym etapie najsłabsza okazała się Paulina Kantak. 

W walce o nagrody pozostała już tylko dwójka zawodników. Duży wpływ na to, kto zwycięży mieli również goście zaproszeni do ostatniego odcinka, czyli między innymi Ada Fijał i Alan Andersz. Ostatecznie najlepsza okazała się Monika Dąbrowska  i główna nagroda, czyli 100 tysięcy złotych i praca w Atelier Amaro powędrowała do niej.

Monika Dąbrowska pochodzi ze Szczytna i ma 26 lat. Odkąd pamięta marzyła o gotowaniu, ale ze względu na tatuaże i kolczyki nie została przyjęta do szkoły gastronomicznej. W programie dała się poznać jako jedna z najbardziej zrównoważonych osób.

Gratulujemy :)Tak wyglądało zwycięstwo Moniki:

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47