East News
O co się pokłócili?
1/4
East News

 

William i Harry pokłócili się o Meghan?! Czy to właśnie przez konflikt z bratem, Harry postanowił wyprowadzić się z Londynu? Zagraniczne media już od dawna rozpisują się o niezbyt dobrych relacjach między Meghan Markle a księżną Kate. Do pierwszej kłótni żon Williama i Harry'ego miało dojść jeszcze przed ślubem hollywoodzkiej gwiazdy z księciem- Meghan ponoć doprowadziła księżną Kate do łez!

Pojawiły się plotki, że właśnie przez konflikt z Kate,  Meghan i książę Harry postanowili przeprowadzić się z Londynu do posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Teraz okazuje się, że nie tylko Meghan i Kate mają do siebie żal. Okazuje się, że między Harrym a Williamem również pojawił się poważny konflikt! 

O co pokłócili się bracia? Szczegóły na następnych stronach.

 

Zobacz także: WPADKA GONI WPADKĘ... TYM RAZEM MEGHAN MARKLE WYPOWIEDZIAŁA ZAKAZANE SŁOWA

2/4
East News

Do tej pory wszyscy plotkowali o konflikcie między Meghan Markle a księżną Kate. Żona Williama, według doniesień zagranicznych mediów, jest zazdrosna m.in. o popularność żony Harry'ego. 

Teraz okazuje się jednak, że znacznie większy konflikt panuje między Williamem a jego młodszym bratem! Harry ma ponoć ogromny żal do Williama! O co poszło? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Relacje w rodzinie – jak o nie dbać?

3/4
Książę Harry trauma z dzieciństwa
East News

Jak informuje "Vanity Fair" konflikt Harry'ego i Williama rozpoczął się już ponad rok temu! Harry ma żal do starszego brata, za to jak potraktował Meghan Markle.

Harry miał żal, że nie przywitał jej w rodzinie z należytym szacunkiem i honorami. Powiedział mu o tym i to stało się źródłem napięć. Musiał interweniować książę Karol, który poprosił Williama, by postarał się bardziej. W efekcie książę i księżna Cambridge zaprosili Harry'ego i Meghan do siebie na święta- donosi magazyn.

Czy to właśnie przez kłótnie z bratem Harry postanowił, że razem z Meghan wyprowadzą się z Londynu? 

4/4
East News

Myślicie, że William rzeczywiście ma konflikt z młodszym bratem? 

 

Zobacz także: Rozłam w rodzinie królewskiej? Księżna Kate i książę William zachowali się okropnie!