Można by pomyśleć, że o królewskim ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego napisano już wszystko. Prawdopodobnie tak, a większość z tych rzeczy znajdziecie na Party.pl. Ale podczas gdy oczy dwóch miliardów ludzi z całego świata oglądały transmisję ślubu na zamku w Windsorze, wśród gości uwagę skradły przede wszystkim dwie panie – Victoria Beckham oraz Amal Clooney. Która z nich wyglądała lepiej? 

 

Więcej: Tego Meghan im nie wybaczy! Głębokie dekolty, POGRZEBOWA czerń... Zobacz największe wpadki na jej ślubie!

 

Victoria i David Beckham na ślubie Meghan i Harry'ego

 

Wśród śmietanki towarzyskiej Wielkiej Brytanii nie mogło zabraknąć państwa Beckhamów, w dodatku – jak zawsze – wyglądających bezbłędnie. Wchodząc do zamku, trzymający się za ręce David i Victoria sami wyglądali jak rodzina królewska. Victoria miała na sobie jeden ze swoich wlasnych projektów – ciemnogranatową, zabudowaną sukienkę midi z peleryną oraz pasujący kolorystycznie toczek i woalkę. Akcent kolorystyczny w postaci karminowych szpilek bardzo mile widziany.

 

Więcej: 10 sukni ślubnych, które wyglądają identycznie jak kreacja Meghan

 

Amal i George Clooney na ślubie Meghan i Harry'ego

 

Ramię w ramię na ślubie pojawili się także państwo Clooney. Adwokatka i aktywistka, Amal Clooney bez wątpienia należała do grona gwiazd, które zrobiły największe wrażenie w drodze na ceremonię. Podobnie jak sama panna młoda, ciemnowłosa Clooney postawiła na projekt Stelli McCartney – miała na sobie dopasowaną, musztardowożółtą sukienkę z prostokątnym dekoltem i zjawiskowym, sięgającym do kostek trenem. Do swojej żółtej kreacji, Amal dobrała cieliste czółenka, zawiadiacko przekrzywiony kapelusz z szerokim rondem oraz – podobnie jak Beckham – delikatną woalkę.

 

Więcej: Tego Meghan im nie wybaczy! Głębokie dekolty, POGRZEBOWA czerń... Zobacz największe wpadki na jej ślubie!