
Dlaczego pojechała bez Harry'ego?
Magazyn "Hello" opisał zaskakujące szczegóły wakacji księcia Harry'ego oraz Meghan Markle. Okazuje się, że para jakiś czas temu, jeszcze przed wyjazdem do Kanady, udała się na krótkie wakacje. Kierunek? Włochy i jezioro Como! Tam para miała okazję spotkać się z innym, bardzo słynnym małżeństwem. O kogo chodzi? Zobaczcie na kolejnych stronach!
Zobacz: Wyciekły szczegóły samotnego wyjazdu Meghan Markle do Kanady
Oczywiście chodzi o George’a i Amal Clooney’ów! Obie pary znają się od dawna, przystojny aktor z żoną byli też gośćmi podczas ślubu. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu chcą też spotkać się prywatnie, bez obecności fotoreporterów. I udało się! Włoskie źródła donoszą jednak o szczegółach ich wspólnego, krótkiego urlopu.
Zobacz: MEGHAN MARKLE JEST UZALEŻNIONA OD TEGO KOSMETYKU - TO POPULARNY PRODUKT Z DROGERII! NIEDROGI!
Ponoć Meghan z ochotę zajmowała się bliźniakami Clooney'a - Alexandrem and Ellą! Ponadto - cała czwórka chętnie uprawiała sport, grała m.in. w koszykówkę!
Warto dodać, że Meghan i Amal mają wspólnego stylistę fryzur. To także żona aktora pomagała księżnej oswoić się i zaaklimatyzować po przeprowadzce do Wielkiej Brytanii!
Zobacz: POKAZANO GŁOŚNE EROTYCZNE WIDEO MEGHAN MARKLE. CZY MOŻE TEŻ ZASZKODZIĆ KSIĘŻNEJ KATE?