Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną! Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną! Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu rodzinnym Meghan Markle i książę Harry piją szampana w Irlandii
Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!
1/4
Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!

 

Magazyn "Hello" opisał zaskakujące szczegóły wakacji księcia Harry'ego oraz Meghan Markle. Okazuje się, że para jakiś czas temu, jeszcze przed wyjazdem do Kanady, udała się na krótkie wakacje. Kierunek? Włochy i jezioro Como! Tam para miała okazję spotkać się z innym, bardzo słynnym małżeństwem. O kogo chodzi? Zobaczcie na kolejnych stronach!


Zobacz: Wyciekły szczegóły samotnego wyjazdu Meghan Markle do Kanady

 

2/4
Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!

 

Oczywiście chodzi o George’a i Amal Clooney’ów! Obie pary znają się od dawna, przystojny aktor z żoną byli też gośćmi podczas ślubu. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu chcą też spotkać się prywatnie, bez obecności fotoreporterów. I udało się! Włoskie źródła donoszą jednak o szczegółach ich wspólnego, krótkiego urlopu. 

 

Zobacz: MEGHAN MARKLE JEST UZALEŻNIONA OD TEGO KOSMETYKU - TO POPULARNY PRODUKT Z DROGERII! NIEDROGI!

 

3/4
Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu rodzinnym
Instagram

 

Ponoć Meghan z ochotę zajmowała się bliźniakami Clooney'a - Alexandrem and Ellą! Ponadto - cała czwórka chętnie uprawiała sport, grała m.in. w koszykówkę! 

 

4/4
Meghan Markle i książę Harry piją szampana w Irlandii
East News

 

Warto dodać, że Meghan i Amal mają wspólnego stylistę fryzur. To także żona aktora pomagała księżnej oswoić się i zaaklimatyzować po przeprowadzce do Wielkiej Brytanii! 

 

Zobacz: POKAZANO GŁOŚNE EROTYCZNE WIDEO MEGHAN MARKLE. CZY MOŻE TEŻ ZASZKODZIĆ KSIĘŻNEJ KATE?

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle