Meghan Markle trzyma się za brzuch
East News
1/4
East News

 

Meghan Markle nie posiada się z radości. Już niedługo spełni się jej największe marzenie - Meghan i książę Harry przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. W oficjalnym komunikacie Pałacu Kensington mogliśmy przeczytać, że kolejne royal baby urodzi się już wiosną 2019 roku. Zagraniczne media próbują jednak ustalić dokładną datę porodu. Wygląda na to, że całkiem nieźle im idzie. Kiedy Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Zachowanie Meghan Markle bulwersuje obsługę w pałacu! 

2/4
East News

 

Termin porodu Meghan Markle: kiedy urodzi?

Meghan Markle i książę Harry ogłosili w połowie października, że spodziewają się dziecka. Według zagranicznej prasy para już wcześniej wiedziała o tym, że niebawem na świecie pojawi się ich upragniona pociecha. Podobno podczas sesji zdjęciowej zorganizowanej z okazji urodzin księcia Karola, która odbyła się 5 września, Meghan Markle wiedziała, że jest w ciąży. Według brytyjskich dziennikarzy Meghan Markle czekała z tą informacją aż 3 miesiące, by upewnić się, że jej dziecko rozwija się prawidłowo. Kiedy więc możemy spodziewać się narodzin kolejnego royal baby? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Meghan Markle prezentuje duży brzuszek na imprezie. Wygląda pięknie!

3/4
Meghan Markle trzyma się za brzuch
East News

 

Według wyliczeń zagranicznych dziennikarzy, dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyjdzie na świat na przełomie marca i kwietnia 2019 roku. Czy rzeczywiście tak będzie? Czas pokaże! 

Zobacz także: Etapy ciąży miesiąc po miesiącu: kiedy dziecku zaczyna bić serce, w którym miesiącu kopie, a kiedy ssie kciuk

4/4
Meghan Markle i książę Harry w Nowej Zelandii

 

Jak myślicie, czy Meghan Markle będzie miała chłopca czy dziewczynkę? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! 

 

POLECAMY: Ciążą Meghan Markle opiekuje się sztab lekarzy i specjalistów. Nie uwierzycie, ile osób liczy!

Więcej na temat Meghan Markle