Meghan Markle i księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci
East News
Małżeństwo wyprowadzi się z pałacu!
1/4
East News

 

Czyżby szykował się poważny kryzys w rodzinie królewskiej? Jeśli wierzyć wieściom z zagranicy, między Harrym i Williamem oraz ich małżonkami nie dzieje się najlepiej. Do tego stopnia, że jedna z tych par chce opuścić Pałac Kensington! Ponoć ma to nastąpić już na początku 2019 roku. Jakie są powody tak odważnej decyzji? Czy między braćmi doszło do poważnej awantury? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Księżna Kate była wściekła na księcia Williama! Tego się po nim nie spodziewała

2/4
East News

 

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle i księżna Kate nie pałają do siebie sympatią. Różni je niemal wszystko. Osoby z ich otoczenia twierdzą, że te różnice wciąż się pogłębiają. Sytuację zaogniła zbliżająca się przeprowadzka. Przypomnijmy, że Meghan Markle i książę Harry do tej pory mieszkali w północnej części królewskiej posiadłości Kensington Palace. Niebawem czekała ich jednak przeprowadzka. Para po wielkim remoncie, który kosztował ponad milion funtów, miała się przeprowadzić do głównej części, gdzie mieszka księżna Kate i książę William.

 

Zobacz także: Meghan i Harry wypływają na Kate i Williama? Tych gestów nauczyli się od księżnej Sussex!

 

Meghan i Harry w ostatniej chwili zrezygnowali jednak z tej zmiany. Jak podał rzecznik brytyjskiej rodziny królewskiej, przyszli rodzice na początku 2019 roku przeprowadzą się do posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Oficjalny komunikat głosi, że oboje chcą mieć więcej spokoju i przestrzeni, aby móc w pełni cieszyć się rodzicielstwem. Zagraniczne media odkryły jednak drugie dno...

3/4
Meghan Markle i księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci
East News

 

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzą się z Pałacu Kensington?

 

Jak donosi "The Sun", Meghan Markle nie chciała mieszkać razem z księżną Kate. Tym bardziej, że już niedługo zostanie mamą. Być może obawiała się, że doświadczona w tej materii szwagierka będzie ją pouczała. Meghan Markle i książę Harry do tego stopnia nie chcieli się przeprowadzać, że rozważali nawet rezygnację z życia na koszt podatników. 

 

- Właściwie to nie ma powodu, by ich londyńską rezydencją był Pałac Kensigton. Jest tyle innych opcji, w tym zakup mieszkania za własne pieniądze. Kate i Meghan wiodą bardzo różne życia, ta różnica z czasem będzie się tylko pogłębiać - twierdzi źródło "The Sun". 

 

Zobacz także: Księżna Kate jest nieszczęśliwa? Wstrząsające doniesienia specjalisty, który przeanalizował jej zdjęcia

4/4
East News

 

Jak myślicie, czy one dojdą kiedyś do porozumienia?