księżniczka Eugenia ślub
East News

Księżniczka Eugenia jest w ciąży! Kiedy przyjdzie na świat dziewiąty prawnuk Elżbiety II?

księżniczka Eugenia ślub
East News

To już oficjalne! Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank zostaną rodzicami po raz pierwszy! W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie zapowiadające narodziny maleństwa. Kiedy na świat przyjdzie nowy członek brytyjskiej rodziny królewskiej? Czy księżniczka Eugenia i jej mąż zdradzili czy spodziewają się synka czy córeczki? 

Zobacz także: Trendy na jesień 2020: Księżna Kate nie rozstaje się z tymi butami z sieciówki. Kosztują grosze i pasują do wszystkiego

Księżniczka Eugenia jest w pierwszej ciąży 

Księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank spodziewają się pierwszego dziecka! Nowy członek rodziny królewskiej przyjdzie na świat już na początku 2021 roku!

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenie i Pan Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat na początku 2021 roku. - napisano na oficjalnym Twitterze rodziny królewskiej

Oficjalna informacja pojawiła się również na profilu księżniczki Eugenii na Instagramie. Opublikowano wzruszające zdjęcie dłoni księżniczki i jej męża Jacka Brooksbanka trzymających niemowlęce pluszowe buciki: 

Jack i ja jesteśmy bardzo podekscytowani początkiem 2021 roku. 

Nie zdradzono jeszcze czy księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank spodziewają się synka czy córeczki. Niemniej jednak będzie to pierwszy wnuk lub wnuczka księcia Andrzeja i Sary, księżnej Yorku oraz dziewiąty prawnuk królowej Elżbiety II. Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Kim jest mąż księżniczki Eugenii, Jack Brooksbank?

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Maleństwo przyjdzie na świat na początku 2021 roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Princess Eugenie (@princesseugenie)

Jeszcze nie wiadomo czy księżniczka Eugenia spodziewa się synka czy córeczki. 

księżniczka Eugenia w białej sukience
East News

 

Więcej na temat księżniczka Eugenia
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43