Kim jest mąż księżniczki Eugenii? Jack Brooksbank, księżniczka Eugenia Księżna Eugenia z Yorku i Jack Brooksbank księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank
Kim jest mąż księżniczki Eugenii?
East News
1/4
Kim jest mąż księżniczki Eugenii?
East News

 

Już dziś księczniczka EugeniaJack Brooksbank powiedzą sobie TAK! 12 października odbędzie się kolejny, wyczekiwany ślub w rodzinie królewskiej. O tym, że zakochani planują ślub dowiedzieliśmy się już w styczniu, kiedy to oficjalnie ogłoszono, że księżniczka Eugenia zaręczyła się ze swoim partnerem. Przez ostatnie miesiące trwały intensywne przygotowania do uroczystości, a już dziś zakochani będą ślubować sobie miłość i wierność. 

Zanim jednak zobaczymy pierwsze zdjęcia ze ślubu, poznajmy bliżej przyszłego męża księżniczki Eugenii. Ile ma lat i czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszej galerii.

 

Zobacz także: Kiedyś nazywana „księżną wieprzowiny”. Kim jest najbardziej znienawidzona księżna?

2/4
Jack Brooksbank, księżniczka Eugenia
East News

Jak informują media, księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank poznali się  dzięki wspólnym znajomym- po raz pierwszy spotkali się sześć lat temu podczas wyjazdu na narty do szwajcarskiego kurortu Verbier. Partner księżniczki jest od niej starszy o trzy lata. 

Czym zajmuje się Jack Brooksbank? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Przedślubna dieta księżniczki Eugenii to absolutny hit!

3/4
Księżna Eugenia z Yorku i Jack Brooksbank
East News

Jack Brooksbank jest menadżerem klubu nocnego w Londynie i organizatorem imprez. Co ciekawe, partner księżniczki Eugenii w 2016 roku został ambasadorem marki założonej m.in. przez George'a Clooney'a, która produkuje tequilę Casamigos. 

 

Zobacz także: Tych zasad na ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka muszą przestrzegać goście!

4/4
księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank
ONS

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank już dziś powiedzą sobie TAK. Ślub pary odbędzie się w tej samej kaplicy, w której miłość i wierność ślubowali sobie Meghan i książę Harry. 

Waszym zdaniem księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank pasują do siebie? 

Głosujcie w naszej sondzie! 

Zobacz także: Okrzyknięto ją "najbrzydszą księżniczką". Dziś wychodzi za mąż. Zobaczcie, jak się zmieniała księżniczka Eugenia

Więcej na temat księżniczka Eugenia