księżniczka Charlotte i zapłakana Meghan Markle na pogrzebie Elżbiety II
ISABEL INFANTES/AFP/East News, Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News
Newsy

Księżniczka Charlotte nie przepada za Meghan Markle?! Zobaczcie, co zrobiła na pogrzebie Elżbiety II

O niechęci księżnej Kate i księcia Williama do Meghan Markle mówi się od dawna, jednak fani royalsów są pewni, że ich dzieci także ją podzielają. Zobaczcie tylko to nagranie!

Brytyjska rodzina królewska od dekad budzi wiele skrajnych emocji nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też mediach na całym świecie, nic więc dziwnego, że śmierć i ceremonie pogrzebowe Elżbiety II od kilku dni są na ustach wszystkich. Podczas gdy część fanów royalsów rozkłada na czynniki pierwsze stylizacje żałobników, inni zaś skupiają się na sympatiach i animozjach pomiędzy najbliższymi zmarłej Jej Królewskiej Mości. Do sieci właśnie wypłynął fragment nagrania, na podstawie którego internauci są przekonani, że księżniczka Charlotte nie pała sympatią do Meghan Markle. To trzeba zobaczyć!

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Księżniczka Charlotte nie przepada za Meghan Markle? To nagranie podbija internet 

Śmierć królowej Elżbiety II na dobre zakończyła pewną epokę brytyjskiej monarchii. Miliony fanów royalsów pogrążonych w smutku wciąż opłakuje zmarłą Jej Wysokość, a pogrzeb Elżbiety II uznaje się za jedno z najważniejszych i najchętniej oglądanych wydarzeń ostatnich lat. Ogromne emocje wzbudziła nie tylko msza żałobna, ale też nawet najmniejsze gesty członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Ku zaskoczeniu wielu, księżna Kate na pogrzebie Elżbiety II pojawiła się bez najmłodszego syna, co tłumaczono jego młodym wiekiem, a także zamiłowaniem księcia Louisa do zabawnych min, co podczas pogrzebu byłoby wysoce niewskazane. Najmłodszego brata godnie reprezentowali więc książę George oraz księżniczka Charlotte. To właśnie nagranie z udziałem 7-letniej córki księżnej Kate i księcia Williama jest teraz na ustach wszystkich. Według internautów księżniczka Charlotte podczas pogrzebu Elżbiety II nie kryła swojej niechęci do... Meghan Markle!

Meghan i Kate na pogrzebie królowej Elżbiety II
Getty Images

Zobacz także: Tak będzie wyglądać koronacja króla Karola III. Ma być zupełnie inna od tej Elżbiety II

Po tym, jak media obiegło wideo, na którym Meghan Markle wspierała Charlotte podczas pogrzebu Elżbiety II, baczne oko internautów wyłapało, że 7-letnia księżniczka wcale była zadowolona z nieustannych, ukradkowych spojrzeń swojej ciotki. Co więcej, dziewczynka widząc na sobie baczny wzrok ukochanej żony księcia Harry'ego, natychmiast się odwracała, a na jej twarzy pojawiał się wyraźny grymas.

Filmik z udziałem księżniczki Charlotte i Meghan Markle pojawił się m.in. na platformie TikTok, gdzie opatrzono go podpisem: "Dzieci nie kłamią". W komentarzach zawrzało.

- Meghan była kiedyś dla niej niemiła, a Charlotte to pamięta.

- Charlotte i ta mina: "Co ty tu w ogóle robisz" 😂😂😂😂😂

- Z niewinności wychodzi prawda!

@ri7uga Charlotte reaction is very interesting 🤔 #queen #queenelizabeth #queenelizabethii #kingcharles #katemiddleton #camillaparkerbowles #princeharry #meghanmarkle #princegeorge #princesscharlotte #pincelouis #princessanne #princeandrew #princephilip #princeedward #princewilliam #doyougetdejavu #princessdiana #princessdianafuneral #ripqueen #ladylouise #glimpseofus #onlylovecanhurtlikethis #peterphillips #zaratindall #zaraphillips #princewilliam #princeharry #princessbeatrice #princesseugenie #ladylouise #viscountsevern #jamesviscountsevern #viscountsevernjames #viscountjames #sophiecountessofwessx #siblings #siblinglove #weusedtobebestbuddies #frozen #williamandharry #princessmargaret #youbetrayedme #traitor #ohno #ohnono #ohnonononoo ♬ Oh No - Kreepa

Zobacz także: Żona Karola III zrywa z tradycją! Camilla rezygnuje z uwielbianej przez Elżbietę II tradycji

Niektórzy zaś postanowili nawiązać do dawnych niesnasek między Meghan Markle i księciem Harrym, a pozostałymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym księżną Kate i księciem Williamem podkreślając, że dzieci książęcej pary Walii doskonale zdają sobie sprawę o konfliktach pomiędzy dorosłymi. 

- Dzieci są odzwierciedleniem zachowań swoich rodziców.

- Naśladuje swoją mamę

- Matka pewnie ją tego nauczyła - czytamy w komentarzach.

Księżna Kate z dziećmi na pogrzebie królowej
Getty Images

Niektóry także wprost nawiązują do silnego charakteru córki księżnej Kate i księcia Williama przypominając, że księżniczka Charlotte zmyślnie instruowała starszego brata na pogrzebie Elżbiety II. Nie zabrakło także głosów świadczących o tym, że wielogodzinne ceremonie pogrzebowe mogły być męczące dla 7-latki, a na nagraniu Charlotte może po prostu ziewać.

- Przecież ona tylko ziewa.

- Spać jej się pewnie chce!

- Dla mnie mówi WOW ziewając - piszą w sieci fani royalsów.

A co wy sądzicie o tym nagraniu?

Zobacz także: Książę William pierwszy raz zabrał głos po pogrzebie Elżbiety II. Wspomniał o zmarłej królowej

 książę George, księżniczka Charlotte na pogrzebie Elżbiety II
ISABEL INFANTES/AFP/East News

Camilla, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte na pogrzebie Elżbiety II
HANNAH MCKAY/AFP/East News

Meghan Markle, Camilla, Księżna Kate na pogrzebie Elżbiety II
Tim Rooke/Shutterstock/Tim Rooke/Shutterstock

księżniczka Charlotte, książę George, Meghan Markle
East News
Newsy
Dzieci księżnej Kate już nie lubią Meghan Markle? Wiemy dlaczego!
Dzieci księżnej Kate już nie lubią Meghan Markle? Wiemy dlaczego!

Gdy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, a tym samym dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, wydawało się, że podbiła serca wszystkich i idealnie dogaduje się z księżną Kate, księciem Williamem i jest ulubienicą królowej Elżbiety II.  Co było potem, już wszyscy wiemy. Na jaw zaczęły wychodzić szokujące informacje o trudnym charakterze Meghan - pałacowa służba zaczęła się masowo zwalniać, żeby tylko z nią nie współpracować, a księżna Kate wylała przez nią morze łez. Co więcej, teraz okazuje się, że dzieci Kate i Williama nie znoszą Meghan!  Dlaczego dzieci księżnej Kate i księcia Williama nie lubią Meghan Markle? Brytyjskie media donoszą, że 5-letni książę George i 3-letnia księżniczka Charlotte unikają Meghan Markle jak ognia! Czemu? Ponoć dzieci wyczuły, że ich mama zachowuje się inaczej, gdy pojawia się Meghan i przez to same zaczęły jej unikać.  Nie chcą mieć z nią żadnego kontaktu, a na spotkaniach rodzinnych trzymają się na uboczu. Księżna Meghan najwyraźniej wyczuwa niechęć dzieci, ale nie robi nic, by ją polubiły, co więcej, sama również utrzymuje bezpieczny dystans i zachowuje się jak osoba, która nie lubi dzieci . Z kolei księżna Kate podobno doskonale rozumie swoje dzieci i nie zmusza ich do kontaktu z nielubianą przez nie ciocią.  Myślicie, że relacje w rodzinie królewskiej w końcu się poprawią?  Księżniczka Charlotte i książę George nie znoszą Meghan Markle! Meghan Markle i księżna Kate zdecydowanie za sobą nie przepadają Zobacz także:   Meghan Markle znów złamała protokół i... nie dba o swoje zdrowie w ciąży!

Księżna Kate i Meghan Markle
EastNews
Newsy
Kate i Meghan: przyjaciółki czy rywalki?
Kate i Meghan: przyjaciółki czy rywalki?

  Oficjalnie się do siebie uśmiechają. Ale na co dzień podobno walczą między sobą o względy królowej i sympatię poddanych. Czy poprawne relacje księżnych Kate i Meghan to tylko gra pozorów?   Finał tenisowego turnieju pań na Wimbledonie okazał się emocjonujący nie tylko za sprawą walczących o zwycięstwo Sereny Williams i Angelique Kerber. Uwagę gości i dziennikarzy przyciągnęły też księżna Kate (36) i księżna Meghan (36), które po raz pierwszy publicznie pojawiły się razem od czasu ślubu tej ostatniej z księciem Harrym. Na trybunach obie panie zachowywały się jak serdeczne przyjaciółki: rozmawiały ze sobą, uśmiechały się, komentowały zmagania na korcie. Czy robiły to tylko na pokaz?   Zobacz:  Księżna Kate wspiera Meghan Markle! Po tym co się stało, bardzo się zbliżyły!   Pytanie to jest o tyle zasadne, że od kilku tygodni plotkuje się, że Kate i Meghan wcale za sobą nie przepadają i mają ku temu powody, a ich publiczne wymiany uprzejmości to tylko gra pozorów. Czy jednak na pewno?    Na drugim planie O tym, że relacje między księżnymi są chłodne, miał zdaniem brytyjskiej prasy dobitnie świadczyć niedawny chrzest drugiego syna Kate i księcia Williama – Louisa. Spekulowano, że to właśnie Meghan i Harry zostaną chrzestnymi najmłodszego członka rodziny. Tymczasem zaszczyt ten przypadł dalszym kuzynom malca oraz przyjaciołom jego rodziców. Podobno Kate miało przeszkadzać, że Meghan, zanim została żoną Harry’ego, nie należała do arystokracji. Nie jest też rodowitą Brytyjką. A fakt, że ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo, też nie stawia jej w najlepszym świetle. Mimo to Meghan została ostatnio uznana przez magazyn „Vogue” za jedną z najbardziej wpływowych kobiet, co rzekomo miało jeszcze bardziej zirytować Kate. Czarę goryczy przelała zaś królowa Elżbieta II, która więcej...

Książę Filip, pożegnanie
East News
Newsy
Kogo zaproszono na pogrzeb księcia Filipa? PEŁNA LISTA. Zabrakło ważnych członków rodziny
Kogo zaproszono na pogrzeb księcia Filipa? PEŁNA LISTA. Zabrakło ważnych członków rodziny

Trwa pogrzeb księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II, zmarłego w ostatni poniedziałek na zamku Windsor. W uroczystości bierze udział 30 osób , bliskich księcia i królowej. Jak podkreślają brytyjskie media, na pogrzebie brakuje jednak ważnych członków rodziny królewskiej. I wcale nie chodzi tylko o księżną Meghan . Brytyjskie media podały pełną listę zaproszonych na uroczystości gości. To oni pożegnają księcia Filipa w sobotę podczas ceremonii w kaplicy św. Jerzego . Za trumną dziadka idą m.in. książę William i Harry. Jednak nie stanęli obok siebie. Rozdzielił ich jeden z kuzynów. Zobacz także:   Królowa Elżbieta II będzie siedziała sama na pogrzebie Filipa. Oddzielą ją od rodziny? Lista uczestników pogrzebu księcia Filipa Oto lista żałobników, którzy biorą udział w uroczystości, ujawniona przez „Daily Mail”. 1. Królowa Elżbieta II , przez 73 lata żona księcia Filipa. 2. Książę Karol , syn pierworodny Filipa i Elżbiety II.  3. Księżna Kamila , druga żona Karola. 4. Książę William , wnuk Filipa, syn Karola i księżnej Diany. Drugi (po ojcu) w kolejce do tronu. 5. Księżna Kate , żona Williama. 6. Książę Harry , wnuk Filip, syn Karola i księżnej Diany. 6. w kolejce do tronu. 7. Książę Andrzej , 61-letni syn Filipa i królowej. 8. w kolejce do tronu. 8. Księżniczka Beatrycze , 32-letnia wnuczka Filipa, córka Andrzeja. 9. Edoardo Mapelli Mozzi , mąż Beatrycze, biznesmen. 10. Księżniczka Eugenia , 31-letnia wnuczka Filipa, młodsza córka Andrzeja. Sama została niedawno matką. 11. Jack Brooksbank , mąż Eugenii. 12. Książę Edward , 57-letni młodszy syn księcia Filipa. 12. w kolejce do tronu. 13. Zofia , żona księcia Edwarda 14. Ludwika Windsor , 17-letnia córka Edwarda i Zofii. 15....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik