19 września 2022 roku na dobre zapisze się na kartach historii. Pogrzeb królowej Elżbiety II już został okrzyknięty najważniejszym wydarzeniem XXI wieku w Wielkiej Brytanii, a ceremonię ostatniego pożegnania Jej Królewskiej Mości z zapartym tchem śledził cały świat. Baczne oko kamery towarzyszyło nie tylko zmarłej monarchini podczas mszy i pogrzebowego konduktu, ale też śledziło niemal najmniejszy grymas na twarzach jej bliskich. Nagranie z udziałem 7-letniej księżniczki Charlotte i Meghan Markle już zostało ogłoszone hitem sieci. Zobaczcie jak ukochana żona księcia Harry'ego w tak trudnym dniu wspierała córkę księżnej Kate i księcia Williama.

Reklama

Tak Meghan Markle wspierała księżniczkę Charlotte na pogrzebie Elżbiety II

Śmierć królowej Elżbiety II, która odeszła 8 września w wieku 96 lat na zamku Balmoral w Szkocji, wstrząsnęła całym światem. Przez kolejne dni w Wielkiej Brytanii wprowadzano kolejne etapy "Operacji London Bridge", zakładającej m.in. szczegóły mianowania nowego monarchy, czy obchody żałobne. Punktem kulminacyjnym Operacji był pogrzeb Elżbiety II, który odbył się w poniedziałek, 19 września. Od godz. 11:30 (czasu polskiego) do Opactwa Westminsterskiego zjeżdżały się tłumy żałobników, w tym współpracownicy zmarłej monarchini, przedstawiciele innych państw, a także najbliższa rodzina Jej Królewskiej Mości, w tym jej dzieci, wnuki, a nawet prawnuki. I choć na pogrzebie Elżbiety II zabrakło najmłodszego syna księżnej Kate i księcia Williama, to księżniczka Charlotte w towarzystwie starszego brata, George'a dzielnie uczestniczyła w jednej z najsmutniejszych ceremonii.

I podczas, gdy część sympatyków royalsów skupiła się na biżuterii księżniczki Charlotte, która była hołdem w stronę zmarłej Jej Królewskiej Mości, inni zwrócili uwagę na zachowanie Meghan Markle w stronę córki Kate i Williama.

Getty Images

Zobacz także: Meghan Markle nie mogła ukryć łez na pogrzebie królowej Elżbiety II. Poruszające zdjęcia!

Na zarejestrowanych przez kamery nagraniach widać, że mała księżniczka Charlotte ma ogromne problemy z powstrzymywaniem emocji. Co ciekawe, wielkim wsparciem okazała się dla niej jej ciotka - Meghan Markle, która pokrzepiająco uśmiechała się do 7-latki, dodając jej otuchy.

To wideo już zostało okrzyknięte hitem sieci, a internauci nie kryją zachwytów nad zachowaniem Meghan Markle.

- Jakie to cudowne!

- Jestem prawie pewien, że kiedy wychodzili z kościoła, Meghan uśmiechnęła się do księżniczki Charlotte.

- Książę George i księżniczka Charlotte to takie cudowne i grzeczne dzieci - piszą internauci.

Myślicie, że Meghan i Kate zakopią topór wojenny?

Reklama

Zobacz także: Żona króla Karola III na pogrzebie Elżbiety II. Królowa małżonka zerwała z dworską tradycją?!

East News/PHIL NOBLE
Getty Images
Rex Features East News
Phil Harris/Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
Reklama
Reklama
Reklama