Księżna Kate z dziećmi na regatach

Księżna Kate i książę William wzięli udział w królewskich regatach King's Cup. Małżonkowie rywalizowali ze sobą na oddzielnych łodziach, a kibicowały im dzieci - księżniczka Charlotte oraz książę George. Zdjęcia z wyścigów żeglarskich obiegły dziś cały świat, zwłaszcza ze względu na zachowanie potomków książęcej pary. Działo się! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate jest tak szczupła? Już wiemy, jakie ćwiczenia wykonuje!

1/6
Księżna Kate na regatach

Jak wiadomo, księżna Kate kocha sport, ale mało kto wiedział, że wśród jej ulubionych dyscyplin sportowych jest żeglarstwo. Na łodzi czuła się doskonale, co widać po szerokim uśmiechu. Już dawno nie bawiła się chyba tak dobrze!

2/6
Książę William na regatach

W nieco gorszym humorze był jej mąż, książę William. Czyżby przegrał wyścig z żoną? Nie! Choć rywalizowali ze sobą, nie wyłoniono zwycięzcy. Regaty miały bowiem na celu nagłośnić potrzeby fundacji, w których udziela się para książęca. 

3/6
Charlotte pokazuje język

Na regatach pojawili się Charlotte i George! Czy dla dzieci była to jednak udana atrakcja? Nie bardzo! Księżniczka nie potrafiła się skupić, a kiedy zobaczyła fotoreporterów, pokazała im język! Kate od razu zareagowała, ale jak widać, córka tylko ją rozśmieszyła. Wszyscy jednak już wiedzą, że Charlotte ma charakterek. Niejednokrotnie mówiło się, że parę cech odziedziczyła po... babci, Elżbiecie II. 

Zobacz także: Księżniczka Charlotte ma charakterek! Zobaczcie, jak rozstawia po kątach swoich braci!

 

4/6
George znudzony

Zaś książę George był wyraźnie znudzony! Choć miał towarzystwo innych dzieci, wyraźnie czekał, aż zawody się skończą! W czapce kapitana prezentował się jednak znakomicie.

5/6
Księżna Kate odsłoniła zgrabne nogi

I choć księżna Kate od dawien dawna nie odsłaniała tak odważnie nóg, to tym razem jej dzieci absolutnie skradły show. 

6/6
Charlotte pokazuje język

Na sam koniec zostawiamy Was jeszcze raz z księżniczką Charlotte i jej językiem. To zdjęcie idealnie nadaje się na memy, prawda?