księżna Kate podczas wyścigów w Ascot 2019
East News

Księżna Kate może pochwalić się wyjątkowo szczupłą sylwetką! Żona księcia Williama ma za sobą trzy ciążę, a mimo to jej figura wciąż jest nienaganna. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej niejednokrotnie zastanawiali się, czy przypadkiem księżna nie choruje lub nie ma anoreksji. Przypuszczenia nigdy nie zostały potwierdzone przez królewskiego rzecznika i głównych zainteresowanych. Pozostaje tylko wierzyć, że Kate ma prostu świetne geny!

Według ekspertki z "Model Management" Kate nosi rozmiar ubrań 6, czyli 34! Gdyby tylko chciała mogłaby chodzić po wybiegu. Wszystkie ubrania pasowałyby na nią. Ale co dokładnie księżna Kate robi, aby móc pochwalić się tak szczupłą sylwetką? Oczywiście sekret tkwi w... ruchu!

1/3
Księżna Kate w jasnej sukience
East News

Księżna Kate może pochwalić się wyjątkowo szczupłą sylwetką, ale nie zawsze tak było. W młodości Middleton ważyła nieco więcej, jednak mimo to i tak mieściła się w małe rozmiary! Żona Williama od lat zachwyca figurą i jak informuje "Daily Mail" jest to efekt ciężkich ćwiczeń. 37-latka nie uległa żadnej modzie i nie ma trenera personalnego. Kate najczęściej ćwiczy sama w domu. Dobrze wie, które ćwiczenia są dla niej najlepsze!

Zobacz także: Księżniczka Charlotte bawi się jak chłopiec! A Kate i William nie widzą w tym nic złego

 

2/3
księżna Kate w sukience w grochy
East News

Jak informuje "Daily Mail" księżna Cambridge uwielbia biegać. Gdy tylko jest w Norfolk stara się wygospodarować odrobinę wolnego czasu na aktywność na świeżym powietrzu. Mało tego, Kate ćwiczy także w domu brzuch, najczęściej robi "deskę".

Kate trzyma plank (deskę) przez 45 sekund lub dłużej i powtarza to 10 razy. Wykonuje klasyczny plank na przedramionach a także na bokach - czytamy w "Daily Mail".

3/3
Księżna Kate w szerokich spodniach
East News

Oczywiście 37-latka jest również na diecie. Gdy tylko może sama przygotowuje sobie (i bliskim) posiłki, ponieważ uwielbia gotować. Mało tego, stara się ograniczać cukier, sól i tłuszcze. Według "Woman’s World" jej ulubionym śniadaniem jest owsianka z jagodami.

Warto przypomnieć, że Meghan Markle także poświęca wiele czasu zdrowemu żywieniu. Ostatnio wymyśliła nawet, że chciałaby, aby jej synek był na wegańskiej diecie. Czy Kate także wprowadziła diety dla swoich dzieci? Tego niestety nie wiadomo.

 

Więcej na temat Księżna Kate