Ależ to była impreza! Maja i Krzysztof Rutkowscy w minioną sobotę świętowali nie tylko odnowienie przysięgi małżeńskiej, ale również komunię swojego syna. Słynny detektyw i jego żona po kilku latach od ślubu cywilnego powiedzieli sobie "tak" przed księdzem, a później bawili się na wielkim przyjęciu zorganizowanym pod Łodzią. Okazuje się, że podczas imprezy zaśpiewał sam Krzysztof Rutkowski!

Reklama

Taki Maja i Krzysztof Rutkowscy świętowali odnowienie przysięgi małżeńskiej

Ten dzień słynny detektyw i jego żona zapamiętają na długo. Dokładnie 11 maja Maja i Krzysztof Rutkowscy odnowili przysięgę małżeńską, a przy okazji świętowali komunię syna. Para zorganizowała piękną uroczystość na którą - jak informował "Fakt" - zostało zaproszonych ok. 200 osób. W mediach pojawiły się zdjęcia z ceremonii i wyszło na jaw, jaki prezent z okazji pierwszej komunii świętej otrzymał syn Rutkowskich.

Teraz możemy zobaczyć, jak Maja i Krzysztof Rutkowscy bawili się na przyjęciu! Żona detektywa pokazała wyjątkowe kadry.

Krzysztof Rutkowski zaśpiewał na swoim weselu
Instagram @majaplich

Maja Rutkowska podczas relacji na InstaStories pokazała nagranie z przyjęcia podczas którego nie zabrakło naprawdę wyjątkowego występu. Okazuje się, że Krzysztof Rutkowski i jego syn złapali za mikrofony i razem zaśpiewali piosenkę. Żona detektywa i zaproszeni goście byli zachwyceni. Krzysztof Rutkowski i Krzysztof Junior dali show na weselu!

Urodziłem się by żyć, żyć tylko dla ciebie
śpiewał Krzysztof Rutkowski.

Występ ojca i syna to jednak nie wszystko! Okazuje się, że na przyjęciu zaprezentował się również Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi.

Zobacz także
Dawid Narożny zaśpiewał na weselu u Krzysztofa Rutkowskiego
Instagram @majaplich

Zobaczcie więcej kadrów z wielkiej imprezy i Mai i Krzysztofa Rutkowskich. Trzeba przyznać, że ta para ma rozmach i wie, jak się bawić!

Reklama

Zobacz także: 10. urodziny syna Rutkowskiego jak wesele. 150 gości i drogie prezenty. "Poprawiny robimy"

Maja Rutkowski pokazała nagranie z wesela
Instagram @majaplich
Krzysztof Rutkowski zaśpiewał na swoim weselu
Instagram @majaplich
Krzysztof Rutkowski zaśpiewał na swoim weselu
Podlewski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama