W minioną sobotę Maja i Krzysztof Rutkowscy nie tylko odnowili swoją przysięgę małżeńską, ale również uczcili pierwszą komunię świętą syna. Jak możecie się domyślić, cała rodzina świętowała z wielkim przytupem. Jednak największym zaskoczeniem był prezent dla 1o-latka. Krzysztof Junior otrzymał od rodziców sportowe auto!

Reklama

Krzysztof Rutkowski kupił synowi samochód za 200 tysięcy złotych z okazji komunii świętej

To był wyjątkowy weekend dla rodziny Rutkowskich! Maja i Krzysztof Rutkowscy odnowili przysięgę małżeńską i uczcili pierwszą komunię świętą ich syna. Uroczystości odbyły się w luksusowym hotelu pod Łodzią i zaproszono ok. 200 osób. Krzysztof Junior dopiero w niedzielę przyjął sakrament święty, ale jego świętowanie rozpoczęło się już dzień wcześniej. Na wydarzeniu nie zabrakło rodziny, czy bliskich, ale również i fotoreporterów. Po świętowaniu Maja Rutkowska postanowiła złożyć specjalne życzenia synowi na swoim Instagramie.

Dziś Twój dzień !!! Niech Bóg prowadzi Ciebie przez całe Twoje życie !!! Życzymy Ci serca pełnego wiary i miłości, jasnych i spokojnych myśli, uczciwego i godnego życia, pełnego szczęścia i pogodnych, jasnych dni. Kochamy najmocniej
— napisała Maja Rutkowska.

Krzysztof Rutkowski nieraz udowodnił, że nie żałuje pieniędzy dla swoich bliskich. Rodzina żyje w luksusie i nie da się ukryć, że nie brakuje im niczego. Dlatego też było wiadomo, że pierwsza komunia święta ich syna będzie wiązała się nie tylko z kosztowną imprezą, ale również drogimi prezentami. Detektyw postanowiła sprezentować synowi wymarzone auto. 10-latek będzie uczył się na nim jeździć pod okiem instruktora.

Z okazji Komunii Świętej przygotowaliśmy dla Juniora wiele atrakcji i prezentów. Krzysiu ma 10 lat i interesuje się motoryzacją, dlatego kupiłem mu BMW E36 z silnikiem E46. Auto na tuning ma 400 koni. Jego wartość to około 200 tys. złotych. Pod okiem instruktora będzie nim jeździł na torze
— powiedział Rutkowski w rozmowie z ''Super Expressem''.
Krzysztof Rutkowski z synem
AKPA

Media donoszą, że całe wydarzenie mogło kosztować nawet pół miliona złotych. Poza wystawną uroczystością i drogimi prezentami ojciec i syn mieli swoją wyjątkową chwilę na wydarzeniu. Krzysztof Rutkowski zaśpiewał na weselu razem ze swoim synem, a zaproszeni goście byli zachwyceni ich występem.

Reklama

Zobacz także: Żona Krzysztofa Rutkowskiego pochwaliła się nowym uśmiechem. Internauci są bezlitośni: "To Prima Aprilis?"

Zobacz także
Syn Krzysztofa Rutkowskiego
AKPA
Maja Rutkowska z synem
AKPA
Krzysztof Rutkowski z synem
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama